Darbo aprašymas

Ieškome PARDAVIMŲ VADYBININKO (-ĖS)

Padangų, ratlankių, slėgio daviklių, priedų ir serviso paslaugų pardavimas privatiems ir verslo klientams, bei jų aptarnavimas ir konsultavimas. Naujų klientų paieška ir ryšių su esamais klientais palaikymas. Komercinių pasiūlymų rengimas pagal kliento poreikius. Konkurentų analizė. Parduotuvės asortimento priežiūra.

Reikalavimai

  • Būtinos geros raštvedybos žinios, puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;

  • Būtina sėkminga darbo patirtis pardavimų srityje;

  • Pageidautina mokėti rusų k.;

  • Pageidautina išmanyti apie prekes - padangas, ratlankius, slėgio daviklius, ratų priedus;

  • Pageidautina mokėti dirbti kasos aparatu;

  • Pageidautina būti dirbus su buhalterinėmis programomis (įmonėje dirbama su "Centas").

  • Karjeros galimybes bei sąlygas, skatinančias tobulėti ir ugdyti kompetencijas;

  • Galimybę prisidėti prie verslo vystymo ir plėtros;

  • Stabilų darbą profesionalioje komandoje;

  • Visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti;

  • Neterminuotą darbo sutartį;

  • Jaunatvišką kolektyvą;

  • Darbo vietą pasiekiamą viešuoju transportu;

  • Nemokamą automobilio parkavimo vietą.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#413544

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1000 - 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. rugpjūčio 28 d.
Įvestas:
2020 m. liepos 30 d.

Pardavimų vadybininkas (-ė) Pardavimų vadybininkas (-ė)

PREKEIVIS, UAB

Esame įmonė, siūlanti platų padangų, ratlankių, slėgio daviklių ir ratų priedų asortimentą. Profesionalūs įmonės meistrai atlieka ratų montavimo, balansavimo ir taisymo paslaugas. Prekiaujame žymiausių gamintojų MICHELIN, GOODYEAR, BRIDGESTONE, PIRELLI, CONTINENTAL, DUNLOP, KLEBER, GISLAVED, FALKEN ir kt. padangomis bei VOSSEN, MSW, AEZ, ATS, ALUTEC, DEZENT, MOMO, DOTZ, ENZO, MAK, O.Z. ir kt. lengvo lydinio ratlankiais. Turime padalinius Kaune ir Vilniuje. Sparčiai augame ir plečiame savo veiklą, todėl kviečiame prie mūsų komandos prisijungti komunikabilią ir atsakingą asmenybę!

Daugiau

Pardavimų vadybininkas (-ė)
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!