Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #259794

Pardavimų vadybininkas (-ė) Kaune ir Panevėžyje

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- darbas su esamais klientais;
- naujų klientų paieška;
- klientų konsultavimas, įrankių parinkimas, demonstravimas ir pardavimas.

Reikalavimai

- BŪTINA darbo pardavimuose patirtis (su metalo apdirbimo įrankiais - būtų privalumas) ;
- techninis išsilavinimas;
- darbo kompiuteriu pagrindai;
- vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
- gali būti paskutinių kursų studentas;
- aktyvumas, savarankiškumas, puikūs bendravimo įgūdžiai.

Privalumai
- anglų, vokiečių arba rusų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

- konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą;
- profesinę perspektyvą;
- mokymus Vokietijoje;
- draugišką kolektyvą;
- visas socialines garantijas.

Siūlome darbo vietą: Kaune, Panevėžyje.
Daugiau informacijos telefonu: 8 659 17779

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#259794
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!