Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 311446

Darbo skelbimo numeris

311446

Darbo aprašymas

  • Naujų klientų paieška.
  • Puikių santykių palaikymas su esamais klientais.
  • Aktyvus produktų pardavimas.
  • Pasiūlymų rengimas, sutarčių sudarymas.
  • Klientų atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje (būtų privalumas).
  • Ne tik noras, bet ir gebėjimas parduoti.
  • Geri derybiniai įgūdžiai.
  • Vidinė motyvacija ir orientacija į rezultatus.
  • Galiojantis „B“ kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Konkurencingą atlygį, priklausantį nuo darbo rezultatų.
  • Draugišką aplinką.
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Panevėžys
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 7 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 9 d.

Nauji tvirtinimo detalių ekspertai rinkoje.
Mes siūlome platų tvirtinimo detalių pasirinkimą gipsokartonio sistemų, statybinių, rėminių, sienų bei stogų, didelių apkrovų, apšiltinimo medžiagų konstrukcijoms bei baldų gamybos pramonei.
Taip pat prekiaujame:
• Profesionaliais medžio, metalo bei betono grąžtais
• Rankiniais montavimo įrankiais
• Pjovimo ir šlifavimo diskais bei priemonėmis
• Darbo rūbais ir apsaugomis (gali būti su Jūsų firmos logotipu)
• Statybine montavimo chemija
Vieninteliai Aukštaitijos regione galime pasiūlyti labai kokybiškus Vokietijos firmos „Cedima“ deimantinius pjovimo ir šlifavimo diskus bei deimantines gręžimo karūnas ir antgalius, kuriuos ypatingai vertina profesionalai.