Pardavimų vadybininkas (-ė)

FREOR LT, UAB

Darbo skelbimo numeris

301163

Darbo aprašymas

• Naujų klientų paieška užsienio rinkose;
• Gaminamos produkcijos pristatymas naujiems klientams;
• Darbas su esamais klientais;
• Komercinių pasiūlymų ruošimas.

Reikalavimai

• Aukštasis, aukštesnysis techninis išsilavinimas;
• Pardavimų vadybininko patirtis pramoninių šaldymo baldų srityje;
• Geros anglų kalbos žinios, prancūzų kalbos žinios būtų privalumas.

Įmonė siūlo

• Geras darbo sąlygas;
• Dinamišką ir atsakingą darbą augančioje ir tobulėjančioje įmonėje;
• Draugišką kolektyvą ir visapusišką kolegų pagalbą;
• Priedus, priklausančius nuo rezultatų.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. gegužės 5 d.
Įvestas:
2017 m. balandžio 21 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

UAB FREOR LT – profesionalios prekybinės šaldymo įrangos bei šaldymo agregatų gamintoja, sėkmingai parduodanti savo produkciją Europos ir NVS šalių rinkose.
Mes plečiame savo veiklą ir siūlome prisijungti prie augančios komandos, kurioje vertinamas kiekvienas darbuotojas. Šiuo metu darbui Vilniuje ieškome:

Peržiūrėti įmonės profilį >