Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #397905

Pardavimų vadybininkas (-ė )

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Saint-Gobain Lietuvoje kviečia prisijungti prie pardavimų komandos ir ieško pardavimų vadybininko, t.y. žmogaus kuris nori tobulėti ir kuris nori įgyti darbo patirties tarptautinėje įmonėje.

Darbuotojo veiklos sritis: Pardavimų vystymas Lietuvoje

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Saint-Gobain produktų pardavimų vystymas;

  • Techninis klientų konsultavimas;

  • Ryšių su potencialiais ir esamais klientais palaikymas ir vystymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinierinis, architektūrinis arba vadybinis išsilavinimas;

  • Statybos sektoriaus Lietuvoje išmanymas bei panašaus darbo patirtis būtų privalumas;

  • Savarankiškumas ir orientacija į rezultatą;

  • Geros anglų kalbos žinios;

  • Geri bendravimo ir derybų įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje;

  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Patrauklų atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • Draugišką kolektyvą.
  • Atlyginimas neatskaičius mokesčių nuo 1600 iki 2300 EUR per mėn. plius papildomi priedai atsižvelgiant į rezultatus.

Prašome kandidatuoti iki 2020m. kovo 9 d.

Darbo skelbimo numeris
#397905

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1800 - 2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. kovo 10 d.
Įvestas:
2020 m. vasario 10 d.

„Saint-Gobain“ įmonių grupė kuria, gamina ir platina medžiagas bei sistemas, kuriomis siekiama kiekvieno iš mūsų gerovės ir rūpinamasi visų mūsų ateitimi.
Mūsų tikslas – derinant komfortą ir tvarumą kurti puikias gyvenimo ir darbo sąlygas bei gerinti kasdienį žmonių gyvenimą, kad ir kur jie būtų.
Mes vertiname žmones, turinčius gerus tarpusavio bendravimo įgūdžius, gebančius dirbti komandoje, atvirus kitoms kultūroms ir pasirengusius pokyčiams.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!