Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 314791

Darbo skelbimo numeris

314791

Darbo aprašymas

Tarptautinėje rinkoje fotonikos srityje jau 30 metų dirbanti įmonė ieško pardavimų vadybininkų. Tikimės papildyti komandą veržliais bei perspektyviais nariais.
Įsidarbinus siūlome pradėti nuo 1,5-2 mėn. praktikos kituose įmonės skyriuose (gamykloje, sandėlyje, konstruktorių biure ir kituose), skirtos susipažinti su įmonės veikla ir padėti perprasti įmonės vidaus procesus.

Darbo pobūdis:

- Bendravimas su klientais ir tiekėjais visame pasaulyje;
- Tiesioginiai pardavimai esamiems ir naujiems klientams;
- Techninių užduočių aptarimas ir derinimas su klientais bei įmonės inžinieriais;
- Produktų prezentacijos naujiems ir esamiems klientams;
- Dalyvavimas tarptautinėse parodose;
- Rinkos stebėjimas naujų produktų vystymo tikslais;
- Partnerių naujų produktų vystymui paieška;
- Naujų produktų įvedimas į rinką;
- Klientų paieška naujose rinkose.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas (galimas derinimas su studijomis 3 arba 4 kurso studentui(-ei));
- Biuro administravimo pagrindai ir raštvedybos išmanymas;
- Geras anglų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu);
- Rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- Darbo su ERP programine įranga patirtis būtų privalumas;
- Gebėjimas dirbti komandoje;
- Greita orientacija, komunikabilumas, lankstumas, iniciatyvumas, kruopštumas.

- Geras darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones;
- Savarankišką ir įdomų darbą stabilioje ir augančioje kompanijoje;
- Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas;
- Galimybę lankyti klientus bei dalyvauti parodose visame pasaulyje.

Informacija apie darbą:

visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. spalio 10 d.
Įvestas:
2017 m. rugsėjo 11 d.