Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #73575

Pardavimų vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Oro kondicionierių, šaldymo ir orinio šildymo vėdinimo sistemų, projektavimo ir montavimo paslaugų pardavimas

Reikalavimai

Būtina darbo patirtis
Aukštasis išsilavinimas
Anglų, rusų kalbų pagrindai
Nuosavas automobilis
Savas klientų ratas - didelis privalumas
Darbas su kompiuteriu

Atlyginimą tiesiogiai priklausanti nuo pardavimų (jokių apribojimų)
Galimybė dirbti visose rinkose,
Kuras Jūsų automobiliui,
Lankstus darbo grafikas

Darbo skelbimo numeris
#73575

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 800 - 10000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2009 m. rugsėjo 11 d.
Įvestas:
2009 m. rugpjūčio 11 d.
Papildoma info apie atlyginimą:
Minimumas+kuras+6% nuo pardavimų sumos

UAB Valkor Enterprises nuo 1992 m. tiekia aukštos kokybės produktus iš JAV į Lietuvą. Siūlome PPG koncerno architektūrinius dažus „PITTSBURGH“, kurie užsitarnavo kokybiškų dažų vardą Lietuvos rinkoje per paskutiniuosius 15 metų. Nuo 1997 m. pradėjome importuoti įrenginius patalpų mikroklimato sistemoms instaliuoti. Tai komfortiška orinio šildymo sistema patalpoms, kuri automatiškai palaiko nustatytą temperatūrą,drėgmę ir pašalina visus ore esančius teršalus. 2007 m. padaugėjus paklausai oro kondicionavimo įrangai pradėjome importuoti „INVENTOR“ oro kondicionierius gyvenamosioms, komercinėms ir industrinėms patalpoms bei pastatams. Tai aukštos kokybės oro kondicionavimo įranga, kuriai suteikiama 5 metų garantija. 2009 m. pristatėme naują produktą mūsų asortimente. Pradėjome realizuoti ir montuoti centrinius dulkių siurblius „DRAINVAC“, kurie nereikalauja jokios priežiūros ir patalpų siurbimą paverčia malonumu.

UAB Valkor enterprises yra suteikta teisė atlikti statino dalies projektavimo ir statinio dalies statybos darbus (Atestato Nr.3973), tap pat įmonė turi kvalifikuotu ir atestuotu projektų ir darbų vadovus bei kvalifikuotus montuotojus.

Tiekiame aukščiausios kokybės produktus ir atliekame aukščiausios kokybės montavimo darbus, kuriems suteikiama garantija.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!