2022-07-29 11:26:48

Pardavimų vadybininkas

CVMarket.lt klientas
2000 - 6000 €/mėn. Prieš mokesčius
UAB „Biofertalis" tai lietuviško kapitalo įmonė, įkurta 2014 metais. Nedidelis, bet darnus įmonės kolektyvas platina organines dirvožemio gerinimo medžiagas. Nuolat tobuliname produktų receptūras, ieškome būdų bei galimybių į gamybos procesą įtraukti kuo daugiau aplinkai draugiškų antrinių žaliavų. Tokiu būdu siekiame tausoti gamtą ir padėti ūkininkams gerinti dirvožemio kokybę ir našumą natūraliomis priemonėmis.

Darbo aprašymas

Ar norite daryti teigiamą poveikį aplinkai ir prisidėti prie tvarių idėjų įgyvendinimo? Prisijunk prie mūsų komandos. Ieškome dinamiško pardavimų vadovo (-ės), kuris (-i) padėtų parduoti aukščiausios kokybės organines trąšas Lietuvos ūkiams. Kaip pardavimų vadovas (-ė) atliksite pagrindinį vaidmenį, skatinant aplinką tausojančią ūkininkavimo praktiką ir puoselėjant santykius su ūkininkais, platintojais ir mažmenininkais.

Reikalavimai

  • Esi įgijęs (-usi) aukštąjį išsilavinimą ir turi darbo patirties žemės ūkio sektoriuje
  • Trąšų ar kitų dirvožemio gerinimo medžiagų pardavimo patirtis - privalumas
  • Gebi suprasti kliento poreikius ir surasti tinkamiausius sprendimus
  • Turi stiprią motyvaciją siekti sutartų tikslų
  • Esi įvaldęs (-usi) komunikacinius, reprezentacinius ir derybinius įgūdžius
  • Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą

  • Neribotos galimybės plėtoti šią verslo sritį ir generuoti ambicingus pardavimų rezultatus
  • Nuolatinis tobulėjimas ir savirealizacija dinamiškoje verslo aplinkoje
  • Moderni, draugiška ir atvira naujovėms darbo aplinka
  • Ofisas Vilniaus centre
  • Neribotą motyvacinę dalį už pasiektus rezultatus