Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #99410

Pardavimų vadybininkei (-ui) – konsultantei (-ui) gyvulių šėrimo ir pašarų gamybos klausimais

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

-Pardavimų organizavimas, vykdymas ir eigos kontrolė;
-Aktyvi naujų klientų paieška;
-Klientų vizitavimas, konsultavimas, informavimas apie naujus produktus;
-Nuolatinis ryšių su esamais klientais palaikymas bei vystymas;
-Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas, atsiskaitymų kontrolė;
-Naujų produktų paieška ir įvedimas;
-Naujų įdėjų siūlymas ir įgyvendinimas;
-Rinkos analizė.

Reikalavimai

-Panašaus darbo patirtis;
-Pageidautina aukštasis arba aukštesnysis veterinarinis išsilavinimas;
-Geros anglų ir rusų kalbos žinios;
-Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
-Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
-Sugebėjimas individualiai organizuoti ir planuoti savo darbą;
-Sąžiningumas, greita reakcija ir orientacija;
-B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

-Įdomų ir dinamišką darbą;
-Profesinio tobulėjimo, savirealizacijos galimybes;
-Visas darbui reikalingas priemones;
-Jūsų pastangų įvertinimą.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą siųskite el.p. veta@veta.lt arba faksu 8 5 2751832.

Darbo skelbimo numeris
#99410

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. sausio 3 d.
Įvestas:
2010 m. gruodžio 3 d.

UAB “VETA”, beveik 20 metų dirbanti veterinarijos paslaugų ir prekybos srityje, užsiima mažmenine ir didmenine prekyba veterinariniais vaistais, vakcinomis, pašariniais priedais bei ėdalais smulkiems gyvūnams. Siekdami didinti pardavimus, analizuodami rinką, ieškodami naujų produktų bei naujų klientų siūlome darbą

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!