Pardavimų verslo partneris (aktyvus, nepriklausomas pardavimo vadovas)

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 292565

Darbo skelbimo numeris

292565

Darbo aprašymas

Darbuotojo veiklos sritis:
Pardavimai, logistika, ekspedijavimas

Darbo pobūdis:
• Aktyvus transporto paslaugų pardavimas;
• Savarankiškas derybų vedimas B2B;
• Užsakymų administravimas ir atsiskaitymų kontrolė;
• Klientų lankymas, įmonės atstovavimas parodose.

Reikalavimai

• Noras būti nepriklausomam, intensyviai dirbti ir tobulėti profesinėje srityje
• Turite ilgalaikės darbo patirties pardavimuose (logistikoje ne mažiau 1 metai);
• Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• Atsakingumas, savarankiškumas, organizuotumas, greita orientacija;
Privalumai:
• Gerai mokate rusų kalbą žodžiu ir raštu
• Geri anglų kalbas įgūdžiai žodžiu ir raštu,
• kitų kalbų mokėjimas-privalumas;
• Vadovaujamo darbo patirtis, kūrybiškas požiūris kasdieniškose situacijose.

• Pradėti dirbti sau ir po kiekvieno einamo ketvirčio gauti uždirbto pelno dalį, iki 50%;
• visas darbui reikalingas priemones ir visišką laisvė realizuoti savo kūrybiškumą ir patirtį;
• Pilnai sutvarkysime buhalteriją nuo A – Z, ir Jums apie tai nereikės galvoti;
• Mūsų įmonės žinomumas ir ilgametė sukaupta patirtis palengvins Jūsų kasdieninį darbą;
• Darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. vasario 8 d.
Įvestas:
2017 m. sausio 11 d.

UAB „ASA PREKYBA“ jau penkerius metus teikia krovinių gabenimo ir ekspedicijos paslaugas. Nuo įmonės veiklos pradžios siekiame būti patikimais ir gerais šios srities specialistais.

Šiuo metu turime 5 pardavimo verslo partnerius, kurie darbuojasi siūlomomis sąlygomis. Yra galimybė mokytis iš jų, perimti geriausias jų patirtis.

Mūsų pagrindinis tikslas – pateisinti savo klientų, darbuotojų ir partnerių lūkesčius, todėl siekiame tobulėti ir augti.
Laikomės patikimumo ir sąžiningumo principų bei vertiname draugiškais santykiais pagrįstą bendradarbiavimą tiek su įmonės partneriais, tiek su darbuotojais.
Be savo pagrindinių paslaugų klientams suteikiame pridėtinę vertę, sutaupytą laiką bei kokybišką aptarnavimą.

Bendradarbiaujame su tokiomis kompanijomis kaip Vlantana, Griciaus autotransporto įmone, Transporto vystymo grupe, bei Kreiss Latvijos vežėjais.

Savo darbuotojams galime pasiūlyti platų partnerių spektrą logistikos srityje.
Be savo pagrindinių paslaugų darbuotojams stengiamės sukurti pozityvią darbo vietą, investuojame į įmonės “Team building”, kompiuterinę bei programinę įrangą, kuri palengvina darbuotojui kasdienį darbą.

Taip pat 2017-2018 gavome patvirtintą paramą iš Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų aštuonioms tarptautinėms parodoms rengti, parodas galima rengti visame pasaulyje.

Nuoširdžiai tikime savo darbuotojų sėkme! Linkime visokeriopos gerovės!