Parduotuvės vadybininkas (-ė)

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 232815

Darbo skelbimo numeris

232815

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė)
Darbo vieta:
Parduotuvių administracija
Miestas:
Alytus
Adresas:
Santaikos g. 34

Darbo pobūdis:
- prekių užsakymas bei asortimento priežiūra;
- prekių kokybės, kiekio, kainų ir ženklinimo kontrolė;
- prekių išdėstymo prekybos salėje organizavimas;
- skyriaus darbuotojų darbo koordinavimas.
Reikalavimai:
- ne mažesnis nei aukštesnysis išsilavinimas (privalumas - vadybos srityje);
- gebėjimas organizuoti darbuotojų grupės darbą;
- darbo patirtis prekyboje;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office), BOS programos išmanymas būtų privalumas;
- galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku (4 darbo dienos, 4 laisvos).
Mes siūlome:
- atsakingą ir įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje;
- profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
- kompetenciją atitinkantį stabilų atlyginimą;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.
Papildoma informacija:
Norėdami siųsti savo CV, spustelkite žemiau esantį mygtuką.
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: tel. 8 659 61157, el.p. indre.girdzijauskiene@maxima.lt.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus per 3 savaites nuo skelbimo galiojimo pabaigos.
Galioja iki: 2017-09-18