Naujausi skelbimai

Paypost pardavimų vadybininkas (-ė) (Tauragė, 0,3 et.)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 359046

Darbo skelbimo numeris

359046

Darbo aprašymas

Kokie iššūkiai Tavęs laukia?

  • Teikti finansines paslaugas ir parduoti jas privatiems bei verslo klientams;
  • Būti atsakingu, kad klientas gautų aukščiausio lygio aptarnavimo kokybę;
  • Konsultuoti klientus, padėti jiems priimti tinkamiausius sprendimus, tapti tikru finansinių paslaugų profesionalu.
  • Pavaduoti kolegas kituose Paypost skyriuose.

Darbo sąlygos:
  • darbo krūvis: 0,3 etatas (iki 12 val. per savaitę).
  • darbo laikas: dierbama dvi dienas per savaitę: pirmadienį 8:55-18:05 val.; šeštadienį 8:55-13:05 val.

Reikalavimai

Ko reikia, kad būtumėt tinkamas kandidatas dirbti „PayPost“?

  • drąsos ir noro dirbti pardavimų srityje;
  • ambicijų ir atkaklumo siekiant užsibrėžtų tikslų;
  • jei turite darbo patirties pardavimuose – tai būtų privalumas;
  • gebėjimas užmegzti kontaktą ir bendrauti su įvairiais žmonėmis šiame darbe yra labai svarbus;
  • tikimės, kad puikiai kalbate lietuviškai ir mokate aiškiai dėstyti mintis bei būti įtaigiu;
  • turite vairuotojo pažymėjimą.

Įmonė siūlo

Ką mes siūlome?

  • Jei esi pasiryžęs tobulėti, mes duosime tau darbui reikalingų žinių ir patirties;
  • įmonė siūlo puikias galimybes užsidirbti, priklausančias nuo darbuotojo pardavimo rezultatų;
  • mokamas visas socialines garantijas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Tauragė
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. sausio 1 d.
Įvestas:
2018 m. gruodžio 28 d.

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!