Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #390979

PC MINSKAS/VAGA knygyno vedėjas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

PC MINSKAS įsikūręs mažas ir jaukus VAGOS knygynas kviečia prisijungti knygyno vedėją.

Prekių užsakymas bei priėmimas;
Dokumentacijos pildymas bei grynųjų pinigų apskaitos tvarkymas;
Klientų aptarnavimo standartų užtikrinimas;
Efektyvus personalo darbo organizavimas, koordinavimas, apmokymas.

Reikalavimai

Patirtis mažmeninėje prekyboje;
Gebėjimas efektyviai organizuoti komandos darbą;
Organizuotumas, atsakingumas, sąžiningumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Atlyginimo priedus, priklausančius nuo pardavimų;
Visada laiku mokamą darbo užmokestį;
Visas socialines garantijas;
Realias karjeros galimybes.

DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi UAB „VAGOS prekyba“ personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Darbo skelbimo numeris
#390979

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 850 - 910 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2019 m. gruodžio 12 d.
Įvestas:
2019 m. lapkričio 13 d.

Knygynų tinklas „VAGA" yra mažmeninės knygų prekybos lyderis Lietuvoje, valdantis didžiausią knygynų tinklą įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Mūsų knygynuose prekiaujama daugiau kaip 30 tūkstančių pavadinimų knygomis, išleistomis Lietuvos leidyklų ir importuojamomis iš užsienio, taip pat siūlome ir platų dovaninių prekių asortimentą. Profesionali knygynų komanda visada padės išsirinkti iš gausybės prekių.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!