2022-07-29 11:26:48

PERSONALO ATRANKOS KONSULTANTAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ką veiksime kartu? • Bendrausime su didžiausių ir įdomiausių įmonių vadovais ir personalo departamentais, siekdami suprasti poreikį ir parinkti tinkamiausius personalo atrankos būdus • Vykdysime specialistų ir vadovų paiešką visais kanalais - mūsų pačių ir išorinėmis duomenų bazėmis, socialiniais tinklais, tiesiogine paieška, skelbimais ir svarbiausia savo asmeninio kontaktų tinklo talentų bendruomenėse plėtimu • Bendrausime su kandidatais telefonu bei tiesiogiai apie jų karjeros planus ir kompetencijas • Gausime ir teiksime grįžtamąjį ryšį sau, savo klientams ir kandidatams, tam kad visi kartu tobulėtume • Nuolatos stengsimės dirbti pagal naujausias pasaulines personalo atrankos praktikas ir kartu su komanda diegsime naujoves

Reikalavimai

Ko tikimės iš Jūsų? • Aukštojo išsilavinimo • Patirties arba aiškios motyvacijos dirbti personalo paieškos ir atrankos srityje • Savarankiškumo – rezultatų siekiame kaip komanda, tačiau daug teks dirbti savarankiškai • Gebėjimo bendrauti su įvairiais žmonėmis – kasdien teks sutikti skirtingų žmonių bei mokėti juos pažinti • Noro tobulėti bei siekti rezultatų – kiek pats pastangų įdėsite, tiek ir pasieksite • Puikių anglų kalbos žinių (rusų kalba būtų privalumas)

Ką siūlome? • Neformalią aplinką, kur svarbiausia – rezultatas, o ne procesas • Iššūkių kupiną darbą su didžiausiais ir įdomiausiais darbuotojų paieškos projektais, tarptautinėmis kompanijomis, rinkos lyderiais • Galimybę tapti savo srities profesionalu (o jei jau toks esate – naujų ir dar neįgyvendintų iššūkių)! • Puikų atlygį “be lubų” – turėsite fiksuotą mėnesinio atlygio dalį ir papildomai užsidirbsite 10% nuo visų sėkmingai baigtų atrankų kainos Jei manote, kad toks darbas Jums patinka bei sugebėsite sėkmingai siekti rezultatų mūsų komandoje, prašome atsiųsti CV arba nuorodą į LinkedIn profilį ir keletą argumentų, kodėl šis darbas jums įdomus, adresu: an[at]afr.lt Mielai atsakysime į klausimus telefonu +370 659 43207