Personalo atrankos specialistas/asistentas Vilniuje

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 292344

Darbo skelbimo numeris

292344

Darbo aprašymas

Panaudodami savo daugiametę sukauptą patirtį, profesionalumą ir žinias mes padedame savo klientams - darbuotojams ir darbdaviams - atrasti vienas kitą. Visuomet atsižvelgiame į kiekvieno mūsų kliento norus bei pageidavimus, pritaikome paslaugų komplektą, atitinkantį klientų poreikį. Mūsų komandos tikslas – pakeisti Lietuvoje nusistovėjusį klaidingą požiūrį į įdarbinimo agentūras, kuri traktuojama kaip nereikalinga ir nereikšminga tarpininko paslauga. Savo darbais bei pasiekimais pardavimų srityje mums puikiai sekasi įrodyti, kad mūsų paslauga yra reikalinga bei atnešanti naudos ne tik mums, bet ir pačiam klientui. Mūsų efektyvus darbų pasiskirstymas komandoje, tarpusavio bendradarbiavimas sukuria maksimalią pridėtinę vertę.

Jau nuo pirmos darbo dienos turėsite atsakomybę, priimsite iššūkius, kurie praturtins jūsų patirtį bei leis pasinerti į darbo rinką tiek Lietuvos, tiek pasauliniu mastu, pažinti rinkos struktūrą iš arčiau.


Darbo pobūdis:
• Darbuotojų paieška ir atranka;
• Pagalba vadovui. Visokeriopa pagalba atliekant įvairias su įdarbinimu susijusias užduotis;
• Informacijos apie darbo pasiūlymus paruošimas, jos suvedimas ir stebėjimas;
• Bendravimas su klientais;
• Lojalių klientų rato plėtimas.


Reikalavimai

Ko gi mes ieškome?

• Žmonių, kurie pralenkia kitus. Mes ieškome gabių žmonių, kurie mėgsta pirmauti, išsiveržti į priekį savo bendruomenės rate, turi vadybinių savybių ir sugebėjimų.Privalumas psichologijos žinios.
• Sąžiningų, dorų žmonių. Mes ieškome tokių komandos narių, kurie turi atsakomybės jausmą, tarpusavio santykius grindžia teisingais ir dorais poelgiais.
• Žmonių, kurie gerbia kitus. Ieškome žmonių, kurie suvokia įvairių lygių perspektyvų, patirčių, kvalifikacijų vertę. Suvokiant jų vertę, mes praturtiname mūsų perspektyvas ir nuolat tobuliname savo paslaugas klientams.
• Žmonių, kurie moka dirbti komandoje. Mes ieškome žmonių, kurie moka klausyti, dalintis, geba mokytis ir tobulėti kartu suteikiant mūsų klientams vis daugiau pridėtinės vertės.
• Entuziastingų, ambicingų, drąsių vadovauti žmonių. Mes ieškome „ugningų“ žmonių, kurie turi tikslų ir svajonių.
•Angliškai ir rusiškai kalbančių

Darbuotojo privalumai:
• Skirtingas išsimokslinimo lygis. Mes priimame žmones, kurie mokėsi įvairių lygių disciplinų, tokių kaip verslo administravimas, vadyba, informacinės technologijos, teisė.
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel, Powerpoint, Photoshop);
• Laiko planavimas;
• Tikslingas darbas;
• Mokėjimas dirbti savarankiškai;
• Bendravimo įgūdžiai;
• Kūrybiškumas, žinios ir novatoriškumas;
• Komercinė orientacija;
• Nešiojamas kompiuteris.


Įmonė siūlo

Mūsų sėkmė yra Jūsų sėkmės rezultatas. Todėl nuo pirmos dienos, mes apmokome, kaip atlikti techninį kompiuterinį darbą, nurodome plačias galimybes panaudoti kitas įvairias priemones, siekdami išlavinti Jūsų asmeninius įgūdžius. Mūsų paslaugos ir darbų pasiūlymai, reikalavimai kandidatams nuolat kinta, kad atitiktų mūsų klientų poreikius ir lūkesčius. Jums tai reiškia neribotas galimybes įgyti įvairialypės patirties ir įveikti kasdienius iššūkius, išnaudoti progas asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui. Vertiname kolegas, kurie puoselėja mūsų vertybes, padeda įgyvendinti firmos tikslus. Mums svarbiausia rezultatas,o ne “atsėdėtos “valandos biure, dėl to siūlome lankstų darbo grafiką, nuotolinio darbo galimybę.

Mūsų komandos dėmesio centre visada žmonės - Jūs. Kartu mes galime pasiekti dar daugiau!


Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 624 66641
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt


Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. vasario 7 d.
Įvestas:
2017 m. sausio 9 d.

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur