2022-07-29 11:26:48

Personalo atrankų specialistas (Nuotolinis darbas)

CVMarket.lt klientas
1400 - 1600 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome komandos papildymo! Jei manai, kad sugebėtum:

  • Pritraukti, atrinkti ir įdarbinti laisvai samdomus vertėjus iš viso pasaulio;
  • Ruošti darbo skelbimus, juos talpinti ir atnaujinti laisvai samdomų vertėjų paieškos portaluose;
  • Užtikrinti sklandų atrankos proceso administravimą;
  • Spręsti kilusias problemas ir klausimus dirbant su laisvai samdomais vertėjais;
  • Prižiūrėti ir atnaujinti mūsų duomenų bazes;
  • Padėti organizuojant įvairius įmonės renginius;
  • Dalyvauti vidiniuose komunikacijos projektuose bei informuoti kolegas apie artėjančius įvykius (pvz., rengiamos virtualios veiklos, pristatant naujus darbuotojus ir pan.).

Tuomet labai tavęs laukiame! :)

Reikalavimai

  • Turi daugiau nei +1 metų patirtį dirbant su žmogiškaisias ištekliais / atrankomis.
  • Laisvai bendrauji anglų ir lietuvių kalbomis tiek raštu, tiek žodžiu.
  • Instrukcijos nekelia streso.
  • Domiesi technologijomis ir puikiai planuoji laiką.
  • Gali dirbti pilną darbo dieną.

  • Turime aiškią karjeros sistemą, padedančią suprasti, ko galima mūsų įmonėje siekti.
  • Atlygio sistemą atnaujiname kasmet, tad nustatyti atlygių rėžiai atitinka rinkos tendencijas.
  • Pasiekę įmonės nustatytus tikslus, džiaugiamės ketvirčio priedais.
  • Siūlome iš dalies lankstų darbo grafiką.
  • Gali laisvai rinktis, ar nori dirbti nuotoliniu būdu, ar džiaugtis ofiso privalumais :) O galbūt nori ir to, ir to? Planuokis darbą iš ten, kur tik norisi!
  • Suteikiame visą patogiam darbui namuose reikalingą darbo įrangą: nuo kompiuterio, monitorių, kėdžių iki pelių. :))
  • Dalyvaujame PVPA mokymuose.
  • Mėgaujamės įvairiomis pramogomis su kolegomis, tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu :)