2022-07-29 11:26:48

PHP Developer (Laravel/Symfony)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ieškome naujo PHP programuotojo (-os), tuo pačiu pozicija būtų tikrai įdomi ir full-stack’ui (su stipresne back-end dalimi). Naujasis komandos narys dirbs su Laravel ir/arba su Symfony framework‘ais (dabartinės sistemos parašytos su Laravel).

Produktai: Ebustas – savitarnos platforma (www.antakalniobustas.lt, www.danesbustas.lt ir dar 30 portalų) ir aplikacija Ebustas, per 18 mėn. paaugusi 600% iki 90K vartotojų, naudojančių kas mėnesį.

Pagrindinė užduotis – papildomo funkcionalumo vystymas, esamo kodo optimizavimas, geografinis plėtimas į Ispaniją, Lenkiją, Latviją, Rusiją (įmonių grupės veiklos šalyse).

Bonus užduotis – naujai kuriamas mokėjimo iniciavimo modulis (Symfony), vykdomos integracijos su bankais. Numatomas OCR modulio kūrimos informacijos nuskaitymui iš dokumentų.

Stack pagrindas: PHP, CSS, HTML, JavaScript, jQuery, MySQL, AngularJS.

Framework’ai: Laravel ir/ arba Symfony.

Dirbama pagal Agile pricipus, naudojamas Scrum metodas, darbų organizavimui naudojama Jira platforma.

Reikalavimai

- Laravel/Symfony žinios (vieno iš framework’ų)
- Javascript programavimo patirtis (React/Angular.JS žinios nėra būtinos)
- Darbo patirtis su GIT
- MySQL žinios

Naudingi įgūdžiai:

- Agile metodologijos žinios bei komandinio darbo Scrum patirtis
- Patirtis dirbant TDD aplinkoje

- Vaisiai ryte, terasa ant stogo, kino salė, biliardas, teniso stalai ir kt.
- Darbą in-house, t.y. su savais produktais ir jų vystymu.
- Galimybė realizuoti savo idėjas, siūlyti produkto modernizavimo sprendimus.
- Motyvuojantį atlygį bei aukštas perspektyvas įmonių grupės viduje.
- Mokymus, workshop’us, konferencijas, teambuilding’us ir t.t.
- Poziciją itin stambioje įmonių grupėje, kur nereikia jaudintis dėl stabilaus augimo.