2022-07-29 11:26:48

PHP programuotojas

CVMarket.lt klientas
1400 - 2697 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Esame auganti ir besiplečianti logistikos įmonė "Gedlito Transportas".

Šiuo metu ieškome naujo kolegos - programuotojo, kuris prisijungtų prie IT komandos ir prisidėtų kuriant vidinę įmonės sistemą.

Būdamas komandos dalimi, turėsite galimybę dirbti ir augti savo sferoje dinaminėje aplinkoje. Prisidėti kuriant ir tobulinant esamą įmonės sistemą. Darbo metu teks dažnai bendrauti su komandos nariais ir kolegomis iš kitų skyrių kuriant ir įdiegiant naują funkcionalumą. Dirbsite su PHP, JS/Typescript, HTML, CSS, MySQL.

Reikalavimai

Manome, kad tinkamas kandidatas turės:

  • Mažiausiai 2 metų patirtį PHP back-end/front-end programavime.
  • Patirtį dirbant su MySQL duomenų baze.
  • Patirtį kuriant web aplikacijas su JS / Typescript, HTML, CSS.
  • Gebėjimą dirbti taikant Agile metodologiją.

Pranašumą Jums suteiks, jeigu:

  • Turite patirties naudojant Symfony / Laravel / Angular framework'us.
  • Turite patirties dirbant su MS365 produktų integracijomis.
  • Turite patirties dirbant su Git'u.
  • Išmanote Java / Kotlin programavimo kalbas.
  • Gebate dirbti su serverio dalimi.

Įmonė siūlo

  • Puiki darbo vieta;
  • Vaišiname kava ;)