Naujausi skelbimai

PHP programuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 342839

Darbo skelbimo numeris

342839

Darbo aprašymas

- Dideles apkrovas turinčio karjeros portalo Baltijos šalyse programavimas ir palaikymas;
- CRM, billing‘o, paslaugų valdymo sistemų programavimas;
- Sklandaus keliose šalyse veikiančios daugiakalbės sistemos veikimo užtikrinimas, klaidų taisymas;
- Naujų funkcionalumų programavimas ir esamų optimizavimas;
- Naujų projektų vertinimas ir tobulinimas.

Reikalavimai

- Patirtis dirbant su PHP ir MySQL;
- Anglų kalbos žinios.

- Įššūkių kupiną darbą dinaminėje tarptautinėje aplinkoje su įdomiu ir socialiai prasmingu produktu;
- Darbą su viena labiausiai lankomų platformų Baltijos šalyse;
- Galimybę pritaikyti naujausias technologijas ir standartus;
- Visos mūsų komandos palaikymą;
- Asmeninį tobulėjimą;
- Didesnį nei vidutinį darbo užmokestį.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 2 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 4 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 2000 EUR per mėn.

CVMarket.lt yra ne tik vienas iš didžiausių darbo portalas Baltijos šalyse, bet ir priklauso didžiausiam darbo portalų tinklui pasaulyje. Mes galime padėti susirasti darbą ar darbuotojus beveik bet kurioje šalyje!
CVMarket.lt didžiuojasi būdama pasauliniu mastu žinomų kompanijų - šveicariškos Ringier bei Europoje lyderiaujančios vokiečių leidėjos Axel Springer - dalis. Šioms įmonės yra investavusios į tokias bendroves kaip StepStone, TotalJobs, JobCloud, UBER, Airbnb, Business Insider ir daugelį kitų.

Rinkitės CVMarket.lt - šveicariška kokybė, vokiškas tikslumas, baltiškas darbštumas.