Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #223222

PHP PROGRAMUOTOJO (-os)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Internetinių svetainių kūrimas, vystymas, naujų funkcijų diegimas;
  • El. parduotuvių, portalų kūrimas;
  • Verslo valdymo ir specializuotų sistemų kūrimas.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė, nei 1 metų patirtis dirbant su PHP5, MySQL, HTML, JavaScript;
  • Praktinės žinios apie egzistuojančius PHP karkasus ir turinio valdymo sistemas;
  • Patirtis dirbant su Yii framework būtų privalumas;
  • Bent teorinės žinios SOAP, JSON, MVC, Bash;
  • Geros anglų kalbos mokėjimas, rusų kalbos mokėjimas - privalumas.

  • Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį, kuris peržiūrimas kas 3-6 mėn;
  • Sertifikavimą įmonės lėšomis;
  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Galimybę kelti savo kompetenciją.

Darbo skelbimo numeris
#223222

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. balandžio 26 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 27 d.

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt) klientė – sparčiai besiplečianti, aukštos kokybės internetinius sprendimus teikianti kompanija. Įmonė specializuojasi interneto puslapių, mobilių aplikacijų, internetinių verslo valdymo sistemų bei elektroninės komercijos sprendimų kūrime. Kompanija dirba jau 12 metų ir sėkmingai įgyvendino virš 500 projektų.

Kompanijai, plečiančiai savo veiklą, darbui Vilniuje ieškome

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!