Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #419735

Picų kepėjas (-a) šeimos restorane "Jurgis ir drakonas" bei "Brooklyn Brothers"

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Picų kepėjams, mokantis iš mūsų picų gaminimo meistro iš Italijos, siūlome galimybę tapti geriausiais tarp geriausių, siekti karjeros ir profesinio pripažinimo. Jei turi pašaukimą maisto gaminimui ir nori tapti tikru picų meistru, šis darbo pasiūlymas kaip tik tau!

Darbo pobūdis:

* pusgaminių ruošimas;

* picų tešlos gamyba;

* picų formavimas, gamyba ir kepimas dujinėje krosnyje;

* darbo zonos švaros palaikymas.

Darbas pilnu etatu pagal iš anksto sudarytą darbo grafiką, tačiau esant poreikiui grafiką galime derinti su studijomis.

Darbo vieta: * restoranai „Jurgis ir drakonas", Kurpių g. 26, Kaunas; Brooklyn Brothers M.valančiaus g. 27, Kaunas

Reikalavimai

  • Darbo patirtis pageidautina, bet nebūtina, o neturinčius patirties darbuotojus apmokome;

  • Noras dirbti pas mus ir su mumis!

Įmonė siūlo

  • Galimybę mokytis ir tobulėti profesinėje srityje;

  • Karjeros galimybes;

  • Geras darbo sąlygas bei draugišką atmosferą.

Susisieksime su atrinktais kandidatais.

Darbo skelbimo numeris
#419735

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 710 - 1050 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. spalio 24 d.
Įvestas:
2020 m. rugsėjo 25 d.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!