2022-07-29 11:26:48

Pirkimų specialistas

CVMarket.lt klientas
2200 - 2500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Komandos papildymo ieškome terminuotam 2 metų laikotarpiui.

Kandidatuok, jei Tu džiaugsies:

  • Atlikdamas įmonės esamos pirkimų situacijos vertinimą (įmonės poreikiai, partneriai, sutartys, sąlygos, galiojimo terminai);
  • Inicijuodamas pirkimų proceso tobulinimą, kuris atitiktų įmonės ir grupės vidines taisykles;
  • Būdamas atsakingu už savalaikį paslaugų/prekių pirkimą bei derybas su tiekėjais;
  • Ruošdamas dokumentaciją įmonės ir grupės vidiniam pirkimų tvirtinimui;
  • Atlikdamas savalaikį sutarčių atnaujinimą;
  • Atlikdamas esamų sutarčių sąlygų palyginimą su rinkos kainomis;
  • Analizuodamas pirkimo kainų istoriją (2-3 m.);
  • Atlikdamas centralizuotų pirkimų derinimą su grupės įmonėmis;
  • Atlikdamas įmonės turto kontrolę;
  • Prisidėdamas prie efektyvaus ir ekonomiškai naudingo įmonės resursų naudojimo;
  • Dalyvaudamas projektinėje veikloje.

Reikalavimai

Mes džiaugiamės, jei Tu:

  • Esi ekspertas, išmanantis pirkimų proceso subtilybes;
  • Turi bent 2 metų darbinę patirtį susijusią su pirkimų/tiekimo grandinės veikla;
  • Greitai bei adekvačiai reaguoji į įvairias situacijas, priimant sprendimus „čia ir dabar“, jauti atsakomybę už savo veiksmus;
  • Sugebi dirbti savarankiškai;
  • Savo dabartinėse užduotyse nardai kaip žuvis ir gali pasigirti aukštais rezultatais;
  • Tarp komandos narių esi žinomas kaip teikiantis pasiūlymus apie procesų vystymą bei tobulinimą;
  • Proaktyviai įsitrauki į komandos ir kitų skyrių vystomus projektus;
  • Turi puikius bendravimo įgūdžius lietuvių ir anglų kalbomis tiek žodžiu, tiek raštu.

Įmonė siūlo

  • Visokeriopą pagalbą ir apmokymus pradėjus dirbti
  • Privataus sveikatos draudimo metinį paketą, nelaimingų atsitikimų draudimą
  • Išmokas ypatingomis gyvenimo progomis
  • 99% nuolaidą siuntiniams per Omniva LT
  • Sporto klubo nuolaidas
  • Priedus prie atlyginimo už rekomenduotus ir sėkmingai prie komandos prisijungusius kolegas
  • Galimybę augti įmonės viduje
  • Lanksčiomis darbo valandomis ir galimybe dirbti hibridiniu būdu – deriname darbą iš ofiso su darbu per nuotolį

Tam, kad galėtume užtikrinti savo pažadus klientams, stipriname savo pajėgas ir kviečiame prisijungti naujus komandos narius! Siūlome galimybę tapti džiaugsmą pristatančios komandos dalimi!

Susisiek su mumis, jei domiesi šia galimybe!