Naujausi skelbimai

Pirminių atrankų specialistas (-ė) Vilniuje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 376724

Darbo skelbimo numeris

376724

Darbo aprašymas

Siūlome darbą pirminių atrankų specialistui (-ei)

Kaip atrodys tavo darbo diena:

  • aktyviai ieškosi bei bendrausi telefonu su kandidatais;
  • rengsi ir publikuosi skelbimus įvairiuose darbuotojų paieškos portaluose;
  • organizuosi darbo pokalbius ir vertinsi kandidatų tinkamumą į darbo pozicijas;
  • dirbsi su esamais kandidatais, suteiksi informaciją darbo sąlygų klausimais.

Reikalavimai

Ko mes tikimės iš tavęs:

  • gerai kalbi lietuvių ir rusų kalbomis;
  • turi patirties klientų aptarnavime telefonu (būtų privalumas);
  • puikiai bendrauji ir vedi derybas su įvairiais žmonėmis;
  • orientuojiesi į tikslą, esi savarankiška (-as), turi atsakomybės jausmą;
  • puikiai planuoji savo laiką, turi organizacinių įgūdžių;
  • patirties personalo srityje arba didelio noro tai išmokti;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimo bei vairavimo įgūdžių.

Įmonė siūlo

Iš mūsų gali tikėtis:

  • puikių darbo sąlygų šiuolaikiškame biure;
  • vieningos ir padedančios profesionalų komandos;
  • kompanijos mokymų ir tobulėjimo galimybių, naujų žinių apie valymo paslaugų subtilybes;
  • ilgalaikės karjeros dinamiškoje bendrovėje.

Jei tai apie Tave ir tai Tave motyvuotų judėti pirmyn, Tavo gyvenimo aprašymo ir motyvacinio laiško lauksime iki 2019-07-07.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. liepos 19 d.
Įvestas:
2019 m. birželio 19 d.

UAB „Hirexo“ yra dalis įmonių grupės, kurioje dirba daugiau kaip 1800 darbuotojų, teikiančių kasdienes paslaugas mūsų klientams. Profesionali kompetencija, sukaupta patirtis bei darbuotojų atrankos tinklas visoje Lietuvoje leidžia klientams pasiūlyti lanksčius bei efektyvius personalo planavimo sprendimus, užtikrinančius verslo konkurencingumą.