Plataus profilio darbininkas
Darbo skelbimo numeris #1711024

1
UAB dekosiena
Vilnius

Darbo aprašymas

Karkasinių namelių surinkėjas, plataus profilio darbininkas

Inex Room – modulinių namelių bei pirčių gamintojas ieško pastiprinimo.

  • Darbas gamybos ceche;
  • Darbas prie medinių namelių, pirčių bei vasarnamių gamybos;
  • Medinių karkasų rinkimas, dailylenčių bei grindlenčių kalimas, lydomo stogo uždengimas, langų bei durų montavimas bei kiti medienos darbai.

Reikalavimai

  • Patirtis panašiose srityse būtų privalumas;

  • Atsakingas požiūris į darbą

  • Gebėjimas dirbti komandoje;

  • Noras tobulėti bei imlumas naujovėms

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1711024

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 2 sav.
SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) Handelshus, UAB
1103 - 1475 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) Handelshus, UAB • Vilnius
1103 - 1475 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Підходить і для українців
STALIUS STAKLININKAS, APDAILININKAS, STIKLINTOJAS FENSTER, UAB
Nuo 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
STALIUS STAKLININKAS, APDAILININKAS, STIKLINTOJAS FENSTER, UAB • Vilnius
Nuo 1500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
VIP 9 NAUJAS
prieš 1 d.
STIKLO-ALIUMINIO KONSTRUKCIJŲ SURINKĖJO (STAMBI SKANDINAVIJOS KAPITALO GAMYBOS ĮMONĖ) Personalo akademija, UAB
1700 - 1900 €/mėn. Į rankas
9 N
prieš 1 d.
STIKLO-ALIUMINIO KONSTRUKCIJŲ SURINKĖJO (STAMBI SKANDINAVIJOS KAPITALO GAMYBOS ĮMONĖ) Personalo akademija, UAB • Vilnius
1700 - 1900 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 1 sav.
ĮTEMPIAMŲ LUBŲ GAMYBOS DARBUOTOJAS Brilliance ceiling, UAB
850 - 1200 €/mėn. Į rankas
ĮTEMPIAMŲ LUBŲ GAMYBOS DARBUOTOJAS Brilliance ceiling, UAB • Vilnius
850 - 1200 €/mėn.Į rankas
BALDŲ APMUŠĖJAS Padvaiskas ir Ko, UAB
730 - 1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
BALDŲ APMUŠĖJAS Padvaiskas ir Ko, UAB • Vilnius
730 - 1700 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!