Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1683669

Plataus profilio darbuotojas valymo ir teritorijos priežiūros įmonėje

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Specialiųjų valymo ir teritorijos tvarkymo darbų atlikimas:

  • žolės pjovimas,
  • krūmų formavimas,
  • langų, fasadų valymas,
  • sniego valymas,
  • kiti lauko, vidaus tvarkymo darbai.

Darbas tik su profesionalia valymo ir aplinkos priežiūros technika.

Darbo laikas: I-V 8:00-16:30

Reikalavimai

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;

  • Turėti supratimą apie technikos veikimo principus;

  • Atsakingumas, sąžiningumas, darbštumas, savarankiškumas;

  • Geras fizinis pasirengimas;

  • Be patirties apmokome.

Įmonė siūlo

  • Apmokymai prieš pradedant darbą;
  • Kvalifikacijos (kursų) kėlimo galimybė;
  • Priedus ir atlyginimo augimą už tobulėjimą ir efektyviai atliekamus darbus.
  • Galime priimti ir sezoniniam darbui.

Tel. pasiteiravimui apie darbo vietą - 867144663

Darbo skelbimo numeris
#1683669
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!