You've found an archived job ad

It's time to move on. There are thousands of new & better jobs waiting for you!

View new job ads
Joboffer number #503045

Pokojowa

CV Market client
Poland
Job ad expired!

Job Description

Poszukujemy osoby zorganizowanej, uczciwej i odpowiedzialnej zainteresowanej stałą pracą.

Requirements

    Oczekujemy:

  • Dokładności i dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Gotowości i braku przeciwwskazań do pracy fizycznej,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane,
  • Dyspozycyjności,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Gotowości do pracy na zmiany.

  • Profil kandydata
  • Obowiązki na stanowisku:
  • Zapewnieniu czystości w pokojach, łazienkach i ogólnie dostępnych pomieszczeniach hotelowych.

Company offers

  • Oferujemy:

  • Umowę o Pracę,

  • Ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym,

  • Pracę w gronie profesjonalistów,

  • Miłą atmosferę w pracy,

  • Możliwość rozwoju,

  • Tanie posiłki pracownicze.

Darbo skelbimo numeris
#503045
Jūs kandidatuojate į:
Pokojowa
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!