Pradėk dirbti šiandien! Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) ŠVENTINIAM LAIKOTARPIUI
Darbo skelbimo numeris #1934738

ODVILNA, UAB
Panevėžys

Darbo aprašymas

ODVILNA, UAB siūlanti platų dovanų pasirinkimą ieško PARDAVĖJOS (O) -KONSULTANTĖS (-O) šventiniam laikotarpiui darbui prekybos centre RYO. Terminuota darbo sutartis iki 2022.12.30 d. Pradėk dirbti šiandien!

  • Klientų konsultavimas, aktyvus prekių pardavimas;
  • Prekybos vietos priežiūra, švaros ir tvarkos palaikymas;
  • Prekių priėmimas ir paruošimas prekybai.

Detalesnė informacija telefonu:  863230574

Reikalavimai

  • Drąsiai bendrauti su klientais;

  • Išsiaiškinti klientų poreikius ir profesionaliai juos aptarnauti;

  • Gera nuotaika ir nuoširdumas

  • Darbštumas ir atsakingumas

Įmonė siūlo

  • Miestas Panevėžys. Darbo vieta:

PC RYO. 5 darbo dienos, 2 laisvos. Darbo laikas nuo 10 iki 21 val.

ATLYGINIMAS į rankas nuo 850 eur + priedai nuo pardavimų.

Detalesnė informacija telefonu:   863230574

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1934738

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 1 sav.
KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) PARDUOTUVĖJE, PANEVĖŽYJE Pigu, UAB
890 - 1000 €/mėn. Prieš mokesčius
KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) PARDUOTUVĖJE, PANEVĖŽYJE Pigu, UAB • Panevėžys
890 - 1000 €/mėn.Prieš mokesčius
Panevėžys
prieš 2 sav.
SLAUGYTOJO PADĖJĖJA (-AS) Nacionalinis socialinės integracijos institutas
6 - 7 €/val. Prieš mokesčius
SLAUGYTOJO PADĖJĖJA (-AS) Nacionalinis socialinės integracijos institutas • Panevėžys
6 - 7 €/val.Prieš mokesčius
Panevėžys
SANDĖLIO DARBUOTOJAS ARKUS, UAB
800 - 1000 €/mėn. Į rankas
SANDĖLIO DARBUOTOJAS ARKUS, UAB • Panevėžys
800 - 1000 €/mėn.Į rankas
Panevėžys
DETALIŲ TIEKIMO VADYBININKO - SANDĖLININKO (DARBAS VOKIETIJOJE ARBA PRANCŪZIJOJE_AUKŠTOS KOKYBĖS SUNKVEŽIMIŲ SERVISO CENTRAI EUROPOJE) Personalo akademija, UAB
1600 - 3200 €/mėn. Į rankas
DETALIŲ TIEKIMO VADYBININKO - SANDĖLININKO (DARBAS VOKIETIJOJE ARBA PRANCŪZIJOJE_AUKŠTOS KOKYBĖS SUNKVEŽIMIŲ SERVISO CENTRAI EUROPOJE) Personalo akademija, UAB • Panevėžys
1600 - 3200 €/mėn.Į rankas
Panevėžys
prieš 4 sav.
LAIŠKININKAS (-Ė), VAIRUOJANTIS AUTOMOBILĮ (PANEVĖŽYS, AUTOMOBILIS SUTEIKIAMAS) Lietuvos paštas, AB
750 - 790 €/mėn. Prieš mokesčius
liko 3 d.
LAIŠKININKAS (-Ė), VAIRUOJANTIS AUTOMOBILĮ (PANEVĖŽYS, AUTOMOBILIS SUTEIKIAMAS) Lietuvos paštas, AB • Panevėžys
750 - 790 €/mėn.Prieš mokesčius
Panevėžys
liko 3 d.
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!