Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #218807

PRAKTIKANTAS (Ė) BUHALTERIJOS SKYRIUJE

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

-nuosavo transporto CMR sąskaitų registravimas
-komplektavimas siunčiamoms sąskaitoms bei užsakymams
-užtikrinimas, kad visi dokumentai būtų gauti ir išsiųsti laiku
-kitų paskirtų užduočių, susijusių su skyriaus veikla, vykdymas

Reikalavimai

-dieninių ar neakivaizdinių studijų (administravimo, finansų, verslo vadybos) studentas, siekiantis aukštojo išsilavinimo
-trišalė praktikos sutartis iš universiteto/kolegijos visam praktikos laikotarpiui
kompiuterinis raštingumas

-galimybę įgyti praktinių žinių dokumentų rengimo srityje tarptautinėje transporto įmonėje
-puikias sąlygas dirbti inovatyviame ir veržliame kolektyve
susipažinti su tarptautinės transporto kompanijos buhalterijos specifikacija

Papildoma informacija:
-siūlome apmokėjimą už kelionę į darbą.

Pradžia (data): Iš karto
Darbo laikas: Visa darbo diena

Darbo skelbimo numeris
#218807

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. kovo 1 d.
Įvestas:
2015 m. sausio 30 d.

UAB „Transimeksa" – lietuviško kapitalo kompanija jau dvidešimt metų sėkmingai vykdanti pervežimų automobiliais veiklą Lietuvoje ir užsienio šalyse.

UAB „Transimeksa" savo veiklą pradėjusi nuo krovinių ekspedijavimo paslaugų teikimo, šiandien išaugusi įmonė kartu su kitomis grupės įmonėmis siūlo visas logistikos paslaugas: krovinių gabenimo paslaugas nuosavu ir partnerių transportu, muitinės tarpininkų ir sandėliavimo paslaugas nuosavame krovinių terminale.

UAB „Transimeksa" – automobilinio transporto paslaugų lyderių grupėje tarp Lietuvos įmonių, aktyviai plėtoja paslaugų spektrą ir geografiją, pozicionuoja save kaip kokybiškų paslaugų teikėją, nuolat tobulindama klientų aptarnavimo procesus, teikiamų paslaugų kokybę, užtikrindama gabenimus naujomis, moderniomis transporto priemonėmis. Nuo 2013 metų UAB „Transimeksa" veikla sertifikuota pagal trijų tarptautinių standartų ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ir OHSAS 18001:2007 reikalavimus.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!