Naujausi skelbimai

Prekių grupės vadovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 71834

Darbo skelbimo numeris

71834

Darbo aprašymas

- Prekių grupės (prekinių ženklų) pardavimo proceso organizavimas ir valdymas.
- Pardavimų grupės darbo organizavimas ir valdymas.
- Produktų pažinimo ir prezentacijos formavimas .
- Rinkos analizė, poreikių išsiaiškinimas ir pardavimų plėtros planavimas.
- Pardavimų skatinimo akcijų organizavimas ir pravedimas.
- Sutarčių sudarymas

Reikalavimai

- Bent vienerių metų darbo patirtis prekybos srityje .
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
- Anglų ir rusų kalbos mokėjimas,laiškų/ataskaitų paruošimas rusų kalba
- Aukštasis išsilavinimas, vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:

- Darbo patirtis pardavimuose.
- Derybų patirtis su didžiausiais Lietuvos mažmeninės prekybos tinklais.
- Kūrybiškumas, komunikabilumas ir organizaciniai sugebėjimai.

- Stabilų atlyginimą ir motyvacinius priedus, priklausančius nuo rezultatų;
- Geras darbo sąlygas bei visas tam būtinas priemones;
- Įmonės automobilį;
- Karjeros galimybes;
- Visas socialines garantijas;
- Darbą draugiškame ir jauname kolektyve.

Papildoma informacija

CV galite siųsti ir el.paštu info@ambertonas.lt būtinai su nuotrauka
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. birželio 30 d.
Įvestas:
2009 m. birželio 16 d.

UAB “Ambertonas” - didmeninės prekybos įmonė turinti stiprią ir išvystytą prekybos bei logistikos bazę, platų kosmetikos, parfumerijos, buitinės chemijos ir asmens higienos prekių asortimentą, tvirtus ryšius su gamintojais.
Mes pripažįstame, kad patys svarbiausi ištekliai yra mūsų darbuotojai. Mes vertiname savo darbuotojų sukauptas žinias ir patirtį bei skatiname juos imtis didesnės atsakomybės. Darbštūs ir gabūs žmonės yra visos bendrovės sėkmė. Rūpinamės savo darbuotojais, kad sukurtume darnią ir kryptingą komandą, siekiančią bendrų įmonės tikslų. Puoselėjame aplinką, kurioje yra palaikomas, bei skatinamas pripažinimas, inovacija.