2022-07-29 11:26:48

PREKIŲ GRUPĖS VADOVAS

CVMarket.lt klientas
2200 - 2800 €/mėn. "į rankas"
PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė – viena didžiausių savo sektoriaus įmonių Baltijos šalyse, sėkmingai jau kelis dešimtmečius veikianti prekybinė kompanija, stambioms Lietuvos ir Baltijos šalių statybų kompanijoms, mažmeninės prekybos tinklams tiekianti labai platų statybinių, apdailos medžiagų bei įrankių produkcijos asortimentą.

Darbo aprašymas

  • Naujo asortimento paieška ir strategijos formavimas;
  • Komandos formavimas ir valdymas;
  • Naujų tiekėjų paieška ir derybų vedimas;
  • Kainodaros formavimas ir kontrolė;
  • Privačių prekinių ženklų vystymas;
  • Produktų pristatymas, derybos su klientais.

Reikalavimai

  • Aukštasis / Aukštesnysis išsilavinimas;
  • 2+ metų sėkminga darbo patirtis Produkto / Komercijos / Prekių grupės vadovo pozicijose;
  • Geros anglų kalbos žinios (lenkų kalba – didelis privalumas);
  • Darbo patirtis su statybinių medžiagų produktų kategorijomis arba noras dirbti su šiais produktais;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Organizuotumas ir komunikabilumas.

  • 1800 - 2000 eurų/mėn. neto ir didesnį atlyginimą, priklausantį nuo patirties;
  • 400 - 800 eurų/mėn. neto priedus;
  • Galimybę dirbti hibridiniu darbo modeliu iš namų/biuro;
  • Nuolaidas įsigyjant įmonės produktus;
  • Kvalifikacijos kėlimo mokymus, keliones pas partnerius.