Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #281901

Prekių ir paslaugų tiekimo vadybininkas – analitikas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Įmonės veiklai reikiamų prekių pirkimo organizavimas (verslo valdymo programa 1C.)

  • Darbas su tiekėjais
  • prekių judėjimo analizė
  • prekių užsakymai
  • kainodara
  • prekių kortelių kūrimas
  • informacijos apie prekes sisteminimas

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis ne mažiau 2 metų.
Labai geri analitiniai gebėjimai, strateginis mąstymas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti, esant dideliam informacijos kiekiui, gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti darbą, geri komunikavimo įgūdžiai.
Puikūs MS Excel įgūdžiai.

Darbo skelbimo numeris
#281901

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2016 m. spalio 8 d.
Įvestas:
2016 m. spalio 3 d.

S. Videikos įmonė „Santera“ sėkmingai užsiima didmenine ir mažmenine prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos bei šildymo prekėmis, sodo bei parko priežiūros prekėmis ir technika. Taip pat „Santeroje“ teikiamos sodo bei parko technikos remonto, įrankių nuomos, transporto paslaugos. Pagrindinė užduotis kvalifikuotam personalui - visada suteikti profesionalias konsultacijas ir iš plataus asortimento padėti savo klientams išsirinkti reikalingas prekes.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!