Naujausi skelbimai

Prekių priežiūros vadybininkui

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108680

Darbo skelbimo numeris

108680

Darbo aprašymas

  • Prekių priežiūra prekybos centruose: nustatyto prekių asortimento užtikrinimas ir kontrolė, lentynų priežiūra, prekių tvarkymas bei išdėstymas; akcijų priežiūra, iškilusių problemų sprendimas bei kitų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei 2 m. darbo patirtis greito vartojimo produktų srityje;
  • bendravimo su didžiaisiais prekybos tinklais patirtis;
  • organizaciniai gebėjimai, komunikabilumas, atsakingumas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymus, nurodant pareigybę, prašome siųsti el.paštu Zivile.Velickiene@vici.eu iki 2011-08-10.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus!

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Šiauliai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 11 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 4 d.

UAB „VIČIŪNAI“ ir Ko – lyderiaujanti šaldytų ir atšaldytų produktų distribucijos įmonė Lietuvoje, aptarnauja didmeninės ir mažmeninės prekybos tinklus, nesisteminę prekybą, HoReCa sektorių, vykdo logistines funkcijas.