2022-07-29 11:26:48

Prekių surinkėjai gėrimų sandėlyje

Gi Group Lithuania, UAB
800 - 1200 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Kviečiame prisijungti prie jaunatviškos, efektyvios ir aukštų rezultatų pasiekiančios komandos !Šiuo metu ieškome sandėlio darbuotojų GARLIAVOJE ir ŠILAINIUOSE. Mūsų komandą labiausiai motyvuoja suprantingi vadovai ir, žinoma, galimybė užsidirbti! Įdiegtos naujos bei išmanios technologijos padeda surinkti dar daugiau užsakymų, o nuo to priklauso ir TAVO gaunami bonusai! Tad Tavo darbo užmokestis priklausys nuo Tavo asmeninių rezultatų.

Darbo pobūdis:

  • Vairuosi el. vežimėlį (išmokysime) ir komplektuosi produkto paletes;
  • Surinkinėjant užsakymus naudosiesi nauja technologija, kuri palengvins kasdienius darbus ir padės greičiau susirinkti bonusus;
  • Galimos kitos papildomos atsakomybės, priklausomai nuo patirties;
  • Tvarkos palaikymas sandėlyje.

Reikalavimai

Iš būsimo darbuotojo tikimės, kad:

  • Gali dirbti fizinį darbą;
  • Geba dirbti atidžiai ir atsakingai;
  • Turite patirties dirbant sandėlyje;
  • Autokrautuvo vairavimo patirtis būtų didelis privalumas.
  • Galimybė dirbti 3 pamainomis: nuo 6:00 iki 14:30, nuo 14:30 iki 23:00 ir nuo 22:00 iki 6:00.

Įmonė siūlo

Darbuotojui siūlome:

  • Vidinės profesinio tobulėjimo galimybės;
  • Realios galimybės užsidirbti daugiau - priedai, priklausantys nuo surinktų užsakymų;
  • Jaunatviškas ir draugiškas kolektyvas;
  • Visada laisvi savaitgaliai;
  • Kas mėnesį nemokama Tavo pasirinkto mėgstamo gėrimo pakuotė;
  • Nemokama skani kava, erdvė pavalgyti bei pasišildyti maistą;
  • Pasirinkti darbo vietą Garliavoje arba Šilainiuose;
  • Galimybę kompensuoti kurą.