Naujausi skelbimai

Prekių surinkėjas - komplektuotojas (-a)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308790

Darbo skelbimo numeris

308790

Darbo aprašymas

• Prekių surinkimas su skenerio pagalba;
• Prekių sudėjimas į dėžes;
• Prekių perdavimas kurjeriui.

• Darbas adresu - Kirtimų g. 47/4, Vilnius.
• Darbo valandos nuo 12:00 iki 21:00 (darbas nuo pirmadienio iki penktadienio).

Reikalavimai

• Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.
• Atsakingas požiūris į darbą;
• Darbštumas;
• Sąžiningumas.

Įmonė siūlo

• Visas socialines garantijas;
• Draugišką kolektyvą;
• Atlyginimą nuo 500 iki 700 eurų (atskaičius mokesčius). Atlyginimas priklauso nuo išdirbio.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. liepos 17 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 13 d.

Įmonė UAB „Sakalas“ įkurta 1991 m. Savo veiklą pradėjo kaip geriamo vandens pilstymo įmonė. 2012 m. UAB „Sakalas“ perėmė UAB „Gelsva“ distribucinio padalinio funkcijas ir pradėjo savo veiklą importo bei didmeninės prekybos srityse, ir toliau sparčiai plečia savo verslą, būdama viena didžiausių pasaulinės svarbos prekinių ženklų platintojų Lietuvoje.