Prekybos finansavimo vadybininkas (-ė) Kaune

ŠIAULIŲ BANKAS, AB

Darbo skelbimo numeris

372526

Darbo aprašymas

Pagrindinės Tavo atsakomybės:

• atlikti prekybos finansavimo (dokumentų inkaso, akredityvai, banko garantijos) ir faktoringo operacijas;
• konsultuoti klientus ir banko darbuotojus prekybos finansavimo ir faktoringo klausimais;
• teikti pasiūlymus dėl paslaugų ir procesų tobulinimo.

Reikalavimai

Tikime, kad Tu:

• turi patirties dirbant su prekybos finansavimo ir/arba faktoringo produktais;
• esi atidus detalėms, atsakingas, pareigingas;
• mąstai pozityviai, gebi bendrauti ir bendradarbiauti, bei dirbti tiek komandoje tiek savarankiškai;
• gerai moki anglų kalbą, rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Tau siūlome:

• Dinamišką ir įdomų darbą profesionalų komandoje;
• Galimybę kurti ir įgyvendinti idėjas;
• Konkurencingą atlyginimą ir papildomų naudų sąrašą (sveikatos draudimas, pensijų programa kt.);
• Augti kartu su sparčiai ir tvariai besivystančiu banku.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. gegužės 30 d.
Įvestas:
2019 m. gegužės 16 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Mes esame nuolat auganti vieningų bei kūrybingų profesionalų komanda. Ambicingi tikslai, kasdieniai iššūkiai ir noras mokytis užtikrina banko sėkmę.
Darbas Šiaulių banke – tai partnerystė, savęs realizavimas, idėjos ir galimybės.
Šiaulių banko grupėje – daugiau nei 800 darbuotojų, tačiau visi mes – vienas bankas, viena komanda. Tikime partneryste ir ją kuriame – tiek tarp kolegų, tiek su klientais. Mūsų pastangos įvertintos - esame geriausiai klientus aptarnaujantis bankas Lietuvoje

Žiūrėti profilį