https://www.cvmarket.lt/510237
Atranka internetu

Darbo aprašymas

Darbas su esamais ir būsimais klientais (prekybos centrai, statybų bendrovės, projektuotojai, architektai);
Informacijos apie produktus teikimas;
Seminarų organizavimas.


Reikalavimai

Patirtis pardavimų ir statybos srityse;
Aukštasis išsilavinimas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas ( B kategorija );
Rusų / anglų kalba;
Komunikabilumas.


Įmonė siūlo

Patrauklų atlyginimą;
Socialines garantijas;
Stažuotes užsienyje;
Visas darbui reikalingas priemones.


Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!


Darbo skelbimo numeris
#510237

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 2000 - 6000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2021 m. vasario 6 d.
Įvestas:
2021 m. sausio 8 d.
Siųsti CV

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Produkto vadybininkas(-ė) Kauno regionui Produkto vadybininkas(-ė) Kauno regionui

Sakret LT, UAB

SAKRET Lietuva

UAB SAKRET LT savo veiklą pradėjo 2006 m. rugsėjo 13 dieną, kaip įvairios paskirties SAKRET statybinių mišinių importuotoja ir platintoja Lietuvoje. Nepraėjus nė dvejiems metams, jau 2008 m. rugpjūčio 20 dieną, įmonė oficialiai pradėjo gamybą didžiausioje Pabaltijo šalyse sausų statybinių mišinių gamykloje Kėdainiuose. Šiuo metu UAB SAKRET LT yra virš trisdešimties darbuotojų turinti įmonė, nuolat plečianti savo gaminamos ir platinamos produkcijos asortimentą ir kiekį, bei galinti pasiūlyti statybinius mišinius ir komplektuojamus elementus beveik visiems statybos, remonto ir renovacijos darbams.

SAKRET vizija – šiuolaikiškas statybinių mišinių gamintojas ir platintojas, siūlantis platų produktų asortimentą ir užtikrinantis aukščiausią jų ir aptarnavimo kokybę.

SAKRET misija – statybų rinkos dalyviams pasiūlyti visais aspektais konkurencingus sausuosius ir paruoštus naudoti statybinius mišinius, komplektuojamus elementus ir technologijas, leidžiančius atlikti pačias įvairiausias statybos, remonto ir renovacijos darbų užduotis. SAKRET įmonėse dirba savo darbą išmanantys darbuotojai, kurie savo žinias ir patirtį naudoja bendradarbiavimo partnerių ir klientų interesų įgyvendinimui, visokeriopai mažinant jų darbo sąnaudas. SAKRET nuolat stebi statybos ir statybinių medžiagų gamybos technologijų mokslo naujoves, kuriomis stengiasi pasinaudoti tobulindamas gamybinius procesus ir technologinių sprendimų pasiūlą. SAKRET siūlo didelį statybinių mišinių asortimentą, kurio produktus jungia į sistemas ir siūlo kompleksinius sprendimus aukštos kokybės rezultatams pasiekti.

SAKRET tikslas – tapti vienu pagrindinių statybinių mišinių rinkos dalyviu Pabaltijo regione.

SAKRET kokybė – bendradarbiaujant su SAKRET Europa centrine laboratorija Berlyne, įmonės gamyklose įdiegtos gaminamo produkto kokybės kontrolės sistemos, užtikrinančios galimų nuokrypių prevenciją dar pradiniuose gamybos etapuose.

SAKRET produktų kokybės kontrolės procese nuolat naudojamasi Latvijos, Lietuvos, Estijos, Suomijos, Švedijos ir Vokietijos akredituotų ir notifikuotų laboratorijų paslaugomis. SAKRET įmonių gamybos kontrolės sistemas prižiūri ir nuolat vertina Latvijos Žinių Akademijos Sertifikavimo Centro ir Statybos Produkcijos Sertifikavimo Centro (SPSC) ekspertai.

Kiekvienos gamyklos laboratorijos yra aprūpintos šiuolaikine laboratorine įranga, sėkmingai naudojama kasdienei kokybės kontrolei atlikti, jose dirba aukštos kvalifikacijos ir didelę patirtį turintys darbuotojai. Gaminami produktai ir technologijos nuolat tikrinamos ne tik laboratorinėmis, bet ir praktinio darbo ir eksploatavimo sąlygomis. Kokybės klausimais nuolat bendraujama su statybos darbus atliekančiais profesionalais.

Daugiau

Produkto vadybininkas(-ė) Kauno regionui
Jūs kandidatuojate į:
Produkto vadybininkas(-ė) Kauno regionui
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!