Naujausi skelbimai

Produktų grupės vadovo asistentas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 344322

Darbo skelbimo numeris

344322

Darbo aprašymas

- Prekių užsakymų ir likučių kontrolė;
- Kainodaros skaičiavimas;
- Produktų grupės vadovo užduočių vykdymas.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas;
- Geras rusų ir anglų kalbos mokėjimas;
- Puikūs bendravimo, organizaciniai ir derybų įgūdžiai;
- Puikios MS Offise žinios;
- Darbo patirtis Microsoft Dynamics AX programa - privalumas.

- Nuolatinį darbą patikimoje, stabiliai dirbančioje įmonėje;
- Konkurencingą atlyginimą ir papildomus motyvacinius priedus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 16 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 18 d.

UAB „Daisena“ – didmeninės prekybos įmonė, aktyviai vystanti prekių ženklus Lietuvoje ir užsienio rinkose nuo 1996 metų.
Sėkmingą darbo patirtį distribucijos, marketingo bei logistikos srityse jungiame su pažangiausia tarptautine verslo praktika ir perkeliame į kasdieninį įmonės darbą vystant privačius (AROMA GOLD, AROMA PLATINUM, BOSO, AHA) ir kitus tarptautinius prekinius ženklus. Tokie darbo principai, kaip operatyvus ir lankstus požiūris į pokyčius rinkoje, leidžia mums kurti savo sėkmės istorijas.
Puikia profesionalų komanda, maža darbuotojų kaita bei stabilius finansinius rodiklius turinčia įmone pasitiki pasaulyje gerai žinomi prekiniai ženklai kaip: SCHOGETTEN, BIC, TAFFEL, LOYD, MYNTHON, ROLLTON, GREENFIELD, LAIMA, SELGA, VEGETA, JELLY BEANS ir t.t.