Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #310203

Produktų vadovo asistentę (-ą)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Rengti rinkos ir konkurentų veiksmų analizes;
  • Organizuoti ir įgyvendinti marketingo veiksmus (produktų pristatymai,
reklama, renginiai ir kt.) pagal planą;
  • Duomenų suvedimas ir apskaita verslo valdymo sistemoje (Axapta);
  • Ataskaitų rengimas ir kiti produktų vadovo paskirti darbai.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, verslo krypties; marketingo specializacija būtų privalumas);
  • labai geros anglų kalbos žinios;
  • puikūs darbo MS Office programomis įgūdžiai;
  • labai geri analitiniai įgūdžiai;
  • labai geri organizaciniai ir komunikaciniai įgūdžiai;
  • orientacija į tikslų ir rezultatų įgyvendinimą;
  • iniciatyvumas, atsakingumas, empatiškumas;
  • noras mokytis ir tobulėti.

Privalumai:
  • darbo su verslo valdymo sistema Axapta (MS Dynamix AX) patirtis;
  • asistento arba jaunesniojo marketingo vadybininko darbo patirtis.

Įmonė siūlo

  • darbą profesionalioje ir draugiškoje komandoje;
  • galimybę įtvirtinti jau turimas žinias, įgyti vertingos patirties ir ugdyti kompetencijas;
  • konkurencingą atlygio ir papildomų naudų paketą, atitinkantį Tavo patirtį;
  • visas socialines garantijas ir papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • karjeros galimybes, įgijus patirties.

Darbo skelbimo numeris
#310203

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 11 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 26 d.

UAB „Bennet distributors“ - viena didžiausių Lietuvoje alkoholinių gėrimų platintojų, tarptautinių Amber Beverage Group ir SPI Group narė, plečia savo veiklą ir į savo kolektyvą kviečia Vilniuje, MARKETINGO SKYRIUJE darbui su Jack Daniel‘s Tennessee Whiskey, Tullamore D.E.W., Finlandia, Hendrick‘s Gin ir kitais tarptautiniais prekės ženklais:

Daugiau