Naujausi skelbimai

Produktų vadybininkas (-ė) (marketingo skyrius)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 315957

Darbo skelbimo numeris

315957

Darbo aprašymas

- Paskirto prekių krepšelio priežiūra ir vystymas;
- Naujų produktų paieška, rinkos analizė, pasiūlymų teikimas;
- Privačių prekių ženklų vystymas;
- Bendradarbiavimas su užsienio partneriais, sutarčių koordinavimas;
- Pardavimų ir komunikacijos/akcijų planų rengimas, biudžeto priežiūra;
- Pardavimų ataskaitų rengimas, analizė ir optimizavimas.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas (rinkodaros/komunikacijos/vadybos srityje);
- Ne mažesnė nei 2-jų metų patirtis rinkodaros ir/ar pardavimų srityje
(FMCG sektorius būtų privalumas);
- Geros anglų kalbos žinios (rusų kalba būtų privalumas);
- Atsakingumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas, greita orientacija,
pozityvumas ir noras tobulėti.
- Mokėjimas dirbti dizaino programomis būtų privalumas.

Įmonė siūlo

- Visas socialines garantijas ir patrauklų atlyginimą;
- Įdomų bei dinamišką darbą puikiame kolektyve;
- Karjeros galimybes.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 27 d.
Įvestas:
2017 m. rugsėjo 20 d.

Įmonė UAB „Sakalas“ įkurta 1991 m. Savo veiklą pradėjo kaip geriamo vandens pilstymo įmonė. 2012 m. UAB „Sakalas“ perėmė UAB „Gelsva“ distribucinio padalinio funkcijas ir pradėjo savo veiklą importo bei didmeninės prekybos srityse, ir toliau sparčiai plečia savo verslą, būdama viena didžiausių pasaulinės svarbos prekinių ženklų platintojų Lietuvoje.