Naujausi skelbimai

Produktų vystymo / marketingo specialistas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 354292

Darbo skelbimo numeris

354292

Darbo aprašymas

  • Produktų kūrimas - nuo idėjos iki galutinio produkto, pateikiamo vartotojui (spaudos ir pakuotės ruošimo, maketavimo darbai);
  • Produktų marketingas;
  • Klientų / vartotojų duomenų, produktų analizė;
  • Socialinių tinklų priežiūra;
  • Darbas su pardavimų komanda.
  • Turės galimybę prisidėti prie paties produkto vystimo.

Reikalavimai

  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas (privalumas techninėje arba marketingo srityse);
  • Darbo patirtis marketingo srityje;
  • Darbo patirtis techninių produktų srityje būtų vertinama, kaip labai didelis privalumas;
  • Lietuvių ir anglų kalbų žinios raštu ir žodžiu (rusų kalba būtų privalumas);
  • Gebėjimas dirbti InDesign, Photoshop programomis;
  • Iniciatyvumas, noras tobulėti pasirinktoje srityje;
  • Komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

  • Darbą profesionalų kolektyve;
  • Puikias darbo vietos sąlygas;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Puikią galimybę įgyti patirties įvairiose darbo srityse;
  • Konkurencingą atlyginimą ir motyvuojančius priedus;
  • Terminuotą darbo sutartį.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. lapkričio 6 d.
Įvestas:
2018 m. spalio 24 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1000 iki 1500 EUR per mėn.

UAB AMC BALTIC – kuria ir gamina garsiakalbius ir elektronikos prietaisus, skirtus naudoti įspėjimo apie gaisrą, evakuacijos valdymo, viešųjų ir informacinių pranešimų sistemose (platesnė informacija www.amcpro.eu).
AMC prekinis ženklas gerai žinomas daugiau nei 45 šalių vartotojų visame pasaulyje. Produktus, pažymėtus šiuo ženklu, galima pamatyti prekybos centruose, biurų pastatuose, visuomeniniuose pastatuose, restoranuose, kavinėse, viešbučiuose, atvirose aikštelėse ir kt. Šiuo metu kompanija prie komandos kviečia prisijungti produkto vystymo / marketingo vadybininką / vadybininkę!