2022-07-29 11:26:48

Programuotojas (-a)

CVMarket.lt klientas
Nuo 1000 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Esame nedidelė, tačiau ambicinga komanda, kurianti verslo valdymo sistemą susijusią su sandėlio išteklių valdymu bei elektronine prekyba. Augame ir ieškome naujų komandos narių galinčių užimti šias pozicijas:

-Full-stack programuotojas(-a)*

-Backend programuotojas(-a)*

-Frontend programutojas(-a)*

-Praktikantas(-ė)*

*-Net jeigu neturi patirties, bet degi noru mokytis

Darbui naudojame HTML, CSS, JavaScript, React with Redux, Dapper, C# (.NET Core), ADO.NET, MySQL, RESTful API, SOAP, Jira, GitHub, Docker ir kitas šiuolaikines technologijas.

Su Tavimi norime ir tikimės, kad pavyks:

-Plėtoti ir tobulinti verslo valdymo sistemą

-Sistemą paversti komerciniu produktu Lietuvos ir užsienio rinkoms

-Kurti, tobulinti ir į dienos šviesą paleisti elektroninę parduotuvę

-Tapti konkurencingu rinkos žaidėju Lietuvoje tarp jau esančių panašaus pobūdžio el. parduotuvių

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

-Nori mokytis, nebijai suklysti, nebijai paklausti

-Gali atrasti sprendimus, kai kiti sako, jog nėra išeities, nebijai atsakomybės

-Turi išsilavinimą IT srityje arba esi paskutinių kursų studentas

-Turi patirties su bent pora aukščiau išvardintų technologijų

Privalumu laikytumėme, jeigu:

-Esi Full-stack

-Turi sistemų projektavimo žinių ir patirties

-Turi e-commerce, WMS, CRM patirties

Įmonė siūlo

Darbe:

PlayStation ar Xbox neturime, sporto salės taip pat, tačiau žinome, kas yra komanda, todėl savo "aikštelėje" jaučiame pagarbą kiekvienam komandos nariui, gebame išklausyti ir suprasti, žinome, kokia svarbi yra gera atmosfera, tikime savo produktu, azartiškai siekiame tikslo, laisvai siūlome ir įgyvendiname savo idėjas.

Laukiame Tavo CV su prierašu į kurią poziciją taikai.

Atlyginimas priklauso nuo patirties ir Tavo indėlio projekte.