Naujausi skelbimai

Programuotojas(-a)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107781

Darbo skelbimo numeris

107781

Darbo aprašymas

  • Internetinių (Web) multiplayer tipo žaidimų kūrimas,
  • Tinklapių, duomenų bazių, web aplikacijų kūrimas,
  • Kuriamos sistemos projektavimas, testavimas,
  • Esamų sistemų kodo analizė bei tobulinimas,
  • Programų kūrimas C++, Java kalbomis.

Reikalavimai

Vyr. programuotojui(-ai):

  • Patirtis programuojant C/C++ (ne mažiau 2 metų),
  • Stiprūs Java, J2EE programavimo įgūdžiai,
  • HTML5 technologijų veikimo principų išmanymas,
  • Geros PHP žinios,
  • Duomenų bazių projektavimo ir programavimo patirtis,
  • Geros TCP/IP technologijų žinios,
  • Linux/Unix sistemų administravimo įgūdžiai.
  • Jaunesnysis programuotojas(-a) turi turėti:
  • Java ar kitos objektinės kalbos pagrindus,
  • Web sistemų kūrimo technologijų (HTML,CSS,JavaScript ir kt.) pagrindus,
  • SQL pagrindus,

Įmonė siūlo

  • Darbą Jums patogiu metu,
  • Patirtį atitinkantį darbo užmokestį,
  • Įdomų darbą, nestandartinių užduočių sprendimą.

Papildoma informacija

CV galite siųsti per CV Market sistemą arba el.paštu: liutauras@elaikas.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Visa Lietuva
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena, darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 18 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 18 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1500 iki 3500 LTL per mėn.
Papildoma info apie atlyginimą:
Atskaičius mokesčius

Ilgametę patirtį IT rinkoje turinti įmonė šiuo metu plečia savo veiklą ir ieško dviejų programuotojų darbui namuose.