2022-07-29 11:26:48

Programuotojas

CVMarket.lt klientas
2000 - 4000 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Fastlink plečia savo komandą. Ieškome kolegos (-ės) programuotojo, kuris padės kurti naujas, tobulinti esamas sistemas ir aplikacijas.

Pagrindinės mūsų naudojamos technologijos:

  • PHP7.x/8.x, Java, jQuery, Bootstrap,
  • PostgreSQL,
  • Composer, Docker, HTML/css,
  • OOP principles, Git (GitLab), Test tools usability,
  • Linux/Unix,
  • REST APIs,
  • CI/CD.

Job Description

Fastlink is expanding a team. We are currently looking for a colleague programmer who will help create new, improve existing systems and applications.

Main technologies we use:

  • x/8.x, Java, jQuery, Bootstrap
  • PostgreSQL
  • Composer, Docker, HTML/CSS
  • OOP principles, Git (GitLab), Test tools usability
  • Linux/Unix
  • REST APIs
  • CI/CD

Reikalavimai

  • Sugebėjimo dirbti komandoje, tačiau užduočių sprendimus surasti savarankiškai,
  • Orientacijos į kodo kokybę ir palaikymą,
  • Mokėjimo analizuoti, suprasti veikimą didelėse, sudėtingose sistemose,
  • Relational DB projektavimo, normalizavimo, SQL užklausų optimizavimo įgūdžių.

Requirements

  • Teamwork capabilities while being able to find solutions to tasks independently
  • Focus on code quality and maintenance
  • Ability to analyze, understand the operation of large, complex systems
  • Skills in relational DB design, normalization, SQL query optimization

  • Galimybę iš arti pamatyti ir išbandyti naujausias technologijas ir inovacijas,
  • Darbą šaunioje ir draugiškoje komandoje,
  • Nemokamas Fastlink paslaugas,
  • Pokalbių planų pasiūlymus šeimos nariams ir artimiesiems,
  • Apmokamą laisvadienį gimtadienio dieną,
  • Įmonės renginius, komandines veiklas,
  • Dovanas švenčių progomis,
  • Pyragų dieną, vaisius, arbatą, kavą.

Company offers

  • Opportunity to closely see and try out the latest technologies and innovations
  • Work in a cool and friendly team
  • Free Fastlink services
  • Special Mobile phone plan offers for family members and relatives