Naujausi skelbimai

Projekto vadovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 390956

Darbo skelbimo numeris

390956

Darbo aprašymas

- Koordinuoti projekto apimtį, tvarkaraštį, biudžetą, išteklius, rizikas, pirkimus, komunikaciją ir suinteresuotąsias šalis, teikti siūlymus projekto savininkui dėl reikiamų pokyčių;
- Rengti projekto pirkimų planą, inicijuoti pirkimus ir juos vykdyti;
- Pildyti projekto pažangos ataskaitas ir jas teikti projekto savininkui;
- Koordinuoti projekto darbuotojų darbą, konsultuoti projekto darbuotojus projekto įgyvendinimo klausimais, teikti projekto darbuotojams reikalingą su darbu projekte susijusią informaciją;
- Inicijuoti projekto darbuotojų pasitarimus iškilusioms problemoms išsiaiškinti ir spręsti;
- Tvarkyti projekto dokumentaciją, nustatyta tvarka ir terminais atsiskaityti už projekto įgyvendinimo eigą projektą prižiūrinčioms institucijoms;
- Bendradarbiauti su suinteresuotomis šalimis ir tikslinėmis grupėmis.

Reikalavimai

- Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
- Ne mažesnė nei 2 m. projektų valdymo ar koordinavimo patirtis;
- Išmanyti ir mokėti taikyti teisės aktus, reglamentuojančius viešuosius pirkimus, sutarčių sudarymą, projektų įgyvendinimą.
- Gebėti planuoti ir organizuoti savo ir projekto komandos darbą bei valdyti pokyčius.
- Išmanyti dokumentų rengimo, tvarkymo ir apskaitos taisykles, gebėti jas taikyti praktiškai, turėti bazinį kompiuterinį raštingumą, išmanyti Europos Sąjungos investicijas Lietuvoje reglamentuojančių teisės aktų reikalavimus.

Įmonė siūlo

  • Įdomią, prasmingą, pastovią karjerą;
  • Galimybę įgyti išskirtinę kompetenciją ir nuolat tobulėti;
  • Lanksčias darbo formas ir būdus;
  • Atvirą bendravimo kultūrą;
  • Darbą moderniame biure ir naujoviškas darbo priemones.

Daugiau informacijos apie darbą ir kandidatavimą rasite paspaudę nuorodą:http://portalas.vtd.lt/lt/projekto-vadovas-menesinis-darbo-uzmokestis-nuo-1934-eur-bruto-322;614020.html

SVARBU! Kandidato dokumentus yra būtina pateikti per Valstybės tarnybos portalą www.portalas.vtd.lt.

Konfidencialumą garantuojame

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. gruodžio 12 d.
Įvestas:
2019 m. lapkričio 12 d.
Atlyginimas:
1934 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Vyriausybės strateginės analizės centras - ekspertinė institucija, teikianti Vyriausybei ir ministerijoms nepriklausomą, tiriamąja veikla grįstą informaciją, reikalingą įrodymais pagrįstiems viešosios politikos sprendimams priimti.

Siūlome išskirtinę galimybę tiesiogiai prisidėti prie Vyriausybės strategijų formavimo, prie visai šaliai aktualių viešųjų politikų tobulinimo.