Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #381447

Projektų vadovas (-ė), Rinkodaros ir komunikacijos komandoje

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pagrindinės Tavo atsakomybės:

  • Kurti ir įgyvendinti marketingo strategiją, atliepiančią ir užtikrinančią banko strateginių tikslų įgyvendinimą;
  • Valdyti rinkodaros projektus;
  • Rūpintis išorinės komunikacijos kūrimu ir diegimu;
  • Koordinuoti partnerių veiklą (kūrybos, media, socialinių tinklų, dizaino, tyrimų ir pan. agentūros);
  • Analizuoti rinkos ir vartotojų elgsenos tendencijas bei teikti pasiūlymus įmonės konkurencingumui didinti;
  • Aktyviai dalyvauti paslaugų/produktų kūrimo ir tobulinimo procesuose.

Reikalavimai

Tikime, kad Tu:

  • Turi ne mažesnę kaip 2 metų patirtį kuriant ir diegiant rinkodaros projektus;
  • Esi puikių komunikacinių sugebėjimų specialistas;
  • Turi skaitmeninės rinkodaros žinias;
  • Esi įgijęs aukštąjį išsilavinimą marketingo, verslo vadybos ar kitose panašiose srityse.

Įmonė siūlo

Tau siūlome:

  • Dinamišką ir įdomų darbą profesionalų komandoje;
  • Galimybę kurti ir įgyvendinti idėjas;
  • Konkurencingą atlyginimą ir papildomų naudų sąrašą (sveikatos draudimas, pensijų programa kt.);
  • Augti kartu su sparčiai ir tvariai besivystančiu banku.

Darbo skelbimo numeris
#381447
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!