Projektų vadovas (-ė)
Darbo skelbimo numeris #1932441
Galimybė kartais dirbti iš namų

1

Darbo aprašymas

  • IT projektų ir paraiškų valdymas, priežiūra.

  • Specialistų darbo organizavimas ir koordinavimas.

  • Dalyvavimas tobulinant projektų valdymo metodikas ir procedūras.

  • Projekto partnerių darbo organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

  • 1 metų darbo patirtis IT srityje.
  • 1 metų darbo patirtis IT projektų vadovo pareigose.
  • Sėkmingo vadovavimo patirtis programinės įrangos kūrimo projektams.
  • Nepriekaištinga lietuvių, techninė anglų kalba.

Privalumai:

  • Patirtis kuriant ir prižiūrint procesus įmonėse.
  • Patirtis rengiant technines užduotis, detaliąsias specifikacijas, IT sistemos dokumentaciją.
  • Patirtis su Microsoft Power Platform technologija.
  • Patirtis dirbant Agile/Scrum metodais.

Įmonė siūlo

  • Darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve.

  • Įdomius, didelius ir įvairias gyvenimo sritis keičiančius projektus.

  • Tobulėjimo galimybes ir darbo perspektyvas.

  • Patogią darbo vietą Vilniaus centre („Vilniaus vartuose“).

  • Darbo per nuotolį galimybes.

  • Nemokamą automobilio parkavimą arba nemokamą važiavimą viešuoju transportu.

  • Papildomą sveikatos draudimą.

  • Nemokamas psichologo konsultacijas.

  • Įdomų laisvalaikį ir šventes su kolegomis.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1932441

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

VIP 1
prieš 3 sav.
Galimybė kartais dirbti iš namų PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) UAB Dynamic Solutions
1600 - 4500 €/mėn. Prieš mokesčius
1
PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) UAB Dynamic Solutions • Vilnius
1600 - 4500 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
prieš 2 sav.
Galimybė kartais dirbti iš namų PROGRAMOS VADOVAS (-Ė) EKSMA Optics, UAB
2500 - 3000 €/mėn. Prieš mokesčius
PROGRAMOS VADOVAS (-Ė) EKSMA Optics, UAB • Vilnius
2500 - 3000 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
prieš 1 sav.
Підходить і для українців
Galimybė kartais dirbti iš namų E-KOMERCIJOS PROJEKTŲ VADOVO 22C
1800 - 3800 €/mėn. Prieš mokesčius
E-KOMERCIJOS PROJEKTŲ VADOVO 22C • Vilnius
1800 - 3800 €/mėn.Prieš mokesčius
Atranka internetu Galimybė kartais dirbti iš namų VERSLO VALDYMO SISTEMŲ DIEGIMO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) Alna Business Solutions, UAB
2200 - 4500 €/mėn. Prieš mokesčius
Atranka internetu
VERSLO VALDYMO SISTEMŲ DIEGIMO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) Alna Business Solutions, UAB • Vilnius
2200 - 4500 €/mėn.Prieš mokesčius
VYRIAUSIASIS (-IOJI) PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) Registrų centras, VĮ
2760 - 4140 €/mėn. Prieš mokesčius
VYRIAUSIASIS (-IOJI) PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) Registrų centras, VĮ • Vilnius
2760 - 4140 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!