2022-07-29 11:26:48

Projektų vadovo asistentas (-ė)

CVMarket.lt klientas
1000 - 1500 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Šiuo metu ieškome projektų vadovo asistento (-ės) darbui su kultūros, švietimo, sveikatos ir kitų administracinių sričių e-paslaugų sprendimais. Savo klientams (universitetams, kultūros organizacijoms, bibliotekoms ir kitoms valstybės įstaigoms) projektuojame ir kuriame užsienio šalių patirtimi paremetus IT produktus ir tvarkome skaitmeninius duomenis. Didžiausią dėmesį skiriame grafinės naudotojo sąsajos dizinaui ir patogumui naudoti.

Jums patikėsime:

  • komunikacija su užsakovu;
  • komunikacija su projekto komanda;
  • projektų dokumentacijos ir rezultatų tvarkymą;
  • skaitmeninio turinio tvarkymą.

Reikalavimai

 Norėtume, kad Jūs

  • vertintumėt kruopštumą, atidumą ir atsakingumą;
  • galėtumėte greitai įvaldyti technologijų naujoves;
  • būtimėt iniciatyvuus bei gebėtumėte  priimti sprendimus ir dirbti savarankiškai;
  • neprieštarautumėte darbui komandoje.

 Privalumai:

  • patirtis naudojant Adobe Creative Cloud;
  • patirtis IT projektuose;
  • kūrybiškumas.

Įmonė siūlo

Siūlome:

  • Galimybę dalyvauti sprendimų priėmimo  procese;
  • Laisvai konfigūruojamas darbo sąlygas bei galimybę dirbti, bet negyventi įmonėje;
  • Konkurencingą atlygį ir laiko planavimo laisvę;
  • Asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką komandą, kuri visada padės ne tik spęsti profesinius klausimus bet ir padės išsirinkti automobilį, telefoną ar esant reikalui parsivežti didelių gabaritų pirkinį iš IKEA.