Projektuotojai, projekto dalių vadovai, architektai, projektų vadovai, teritorijų planavimo specialistai

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105022

Darbo skelbimo numeris

105022

Darbo aprašymas

-Vandentvarkos statinių, pastatų projektų ir teritorijų planavimo dokumentų rengimas (priklausomai nuo pareigybės);
-Organizuoti ir kontroliuoti projekto rengimo procesus;
-Raštų kūrimas, susirašinėjimas su interesuotais projekto proceso dalyviais;
-Subrangovų, subtiekėjų paieška;
-Darbai vykdomi visoje Lietuvos teritorijoje;
-Biuras Vilniuje.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas;
- Darbo patirtis 2 - 3 metai projektavimo, teritorijų planavimo dokumentų rengime;
- Turėti kvalifikacijos atestatą statiniams projektuoti ir teritorijų planavimo dokumentams rengti;
- Vairuotojo pažymėjimas;
-Stiprūs organizaciniai ir darbo planavimo įgūdžiai;
- Darbo įgudžiai su Microsoft office, Auto Cad programomis;
- Asmeniniai gebėjimai: aktyvus, dalykiškas, natūralus bendavimas, komunikabilumas; geri raštvedybos pagrindai;

PRIVALUMAI:

- Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
- Nuosavas automobilis.

Įmonė siūlo

-Geras darbo sąlygas profesionalioje komandoje;
-Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
-Konkurencingą atlygį priklausomai nuo profesinės patirties ir kvalifikacijos.

Papildoma informacija

Laukiame Jūsų CV el.paštu darbas.probonus@gmail.com arba info@probonus.lt ar faksu 85 20 32 659.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 13 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 29 d.

UAB „PRO BONUS“ pasitelkdama profesionalius architektus, inžinierius, projektuotojus, konsultantus gali pasiūlyti platų spektrą paslaugų: teritorijų planavimo dokumentų rengimo, projektinių pasiūlymų, projektavimo, techninės priežiūros, projektų administravimo, konsultavimo srityse. Šiandien pagrindiniai mūsų užsakovai yra Valstybės ar savivaldybių biudžetinės, viešosios įstaigos, įgyvendinančios ES Struktūrinės paramos programas. Pagerėjus šalies ekonominei situacijai planuojame didelį dėmesį skirti siūlant paslaugas privačiam sektoriui.