Radioaktyviųjų atliekų tvarkymo skyriaus radioaktyviųjų atliekų perdirbėjas
Darbo skelbimo numeris #2027590

Darbo aprašymas

Kokia veikla laukia Tavęs?

  • kietųjų radioaktyviųjų atliekų tvarkymo darbai: išėmimas, surinkimas, rūšiavimas, fragmentavimas, pakavimas į konteinerius, transportavimas;
  • konteinerių ir įrenginių dezaktyvavimas;
  • įrangos priežiūra.

Reikalavimai

Tikimės, kad Tu:

  • turi vidurinį išsilavinimą;
  • kalbi ir rašai lietuvių kalba (rusų kalbos mokėjimas – privalumas);
  • esi darbštus, pareigingas, atsakingas, orientuotas į rezultatą, moki dirbti komandoje;
  • atitinki LR branduolinės energijos įstatymo 50 str. reikalavimus (Tavo duomenys bus tikrinami po atrankos, prieš sudarant darbo sutartį).

Tavo privalumai būtų:

  • darbo patirtis su krovinių kėlimo ir distancinio valdymo mechanizmais;
  • darbo su elektriniu autokrautuvu pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Ką siūlome Tau?

  • dinamišką, profesionalią aplinką, saugų ir atsakingą darbą didelėje įmonėje;
  • darbo vietą Širvintų r. sav. Jauniūnių sen. Pajuodžių k. (Maišiagalos radioaktyviųjų atliekų saugykloje), visas reikalingas apsaugos darbo priemones;
  • Galutinis atlygis priklausys nuo Tavo turimų žinių, patirties ir gebėjimo suvokti darbo specifiką;
  • terminuotą darbo sutartį iki 2024-12-31.

Mes Tavęs laukiame!

Kilus klausimų, skambink Žmonių ir organizacijos vystymo skyriaus atstovei Oksanai Pučinskajai, tel. 8 64026594 ar Dovilei Stalnionienei tel. 8 61113142.

Informuosime tik atrinktus kandidatus ir nelaukdami atrankos pabaigos kviesime į pokalbį.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#2027590

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 3 sav.
KRANISTAS (DARBAS SU AUTOKRANU) Darbštūs vyrai, UAB
Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
liko 4 d.
KRANISTAS (DARBAS SU AUTOKRANU) Darbštūs vyrai, UAB • Vilnius
Nuo 1200 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 4 d.
prieš 1 sav.
Atranka internetu Galimybė kartais dirbti iš namų STATYBOS IR INFRASTRUKTŪROS VALDYMO SKYRIAUS VYRESNYSIS INŽINIERIUS Ignalinos atominė elektrinė, VĮ
2000 - 2714 €/mėn. Prieš mokesčius
Atranka internetu
STATYBOS IR INFRASTRUKTŪROS VALDYMO SKYRIAUS VYRESNYSIS INŽINIERIUS Ignalinos atominė elektrinė, VĮ • Vilnius
Galimybė kartais dirbti iš namų
2000 - 2714 €/mėn.Prieš mokesčius
RADIACINĖS SAUGOS SKYRIAUS DOZIMETRININKAS Ignalinos atominė elektrinė, VĮ
1200 - 1700 €/mėn. Prieš mokesčius
RADIACINĖS SAUGOS SKYRIAUS DOZIMETRININKAS Ignalinos atominė elektrinė, VĮ • Vilnius
1200 - 1700 €/mėn.Prieš mokesčius
Підходить і для українців
ĮRANGOS DERINTOJAS - KONTAKTINIS SUVIRINIMAS, AUTOMOTIVE PRAMONĖ Metec, UAB
1500 - 1800 €/mėn. Prieš mokesčius
ĮRANGOS DERINTOJAS - KONTAKTINIS SUVIRINIMAS, AUTOMOTIVE PRAMONĖ Metec, UAB • Vilnius
1500 - 1800 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
NAUJAS
prieš 1 d.
KELININKAS Žilinskis ir Co, UAB
1500 - 2500 €/mėn. Prieš mokesčius
N
prieš 1 d.
KELININKAS Žilinskis ir Co, UAB • Vilnius
1500 - 2500 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!