Regioniniai pardavimų vadybininkai ( Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107803

Darbo skelbimo numeris

107803

Darbo aprašymas

  • Aktyvus kompanijos produktų pardavimas priskirtame Lietuvos regione;
  • esamų prekių priežiūra prekybos tinkluose;
  • naujų klientų paieška, sutarčių derinimas;
  • nuolatinis bendradarbiavimas su esamais klientais;
  • klientų atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai

  • Aktyvaus pardavimo polinkis;
  • aukštesnysis arba aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškumas;
  • pageidautina pardavimo vadybininko darbo patirtis didmeninėje arba mažmeninėje prekyboje;
  • puikūs bendravimo ir derybų vedimo įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • orientacija į tikslus.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą ir įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • bazinį atlyginimą su nuo darbo rezultatų priklausančiais priedais ir visas socialines garantijas;
  • darbui reikalingas priemones;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • įdomų darbą jaunatviškame, kūrybiškame ir draugiškame kolektyve.

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Visa Lietuva
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 14 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 16 d.

Svensky Kaubanduse AS - estų kapitalo, viena didžiausių plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos bendrovių Estijoje, veikianti nuo 1992 metų ir šiuo metu aktyviai plečianti savo veiklą visose trijose Baltijos šalyse. Bendrovė atstovauja platų, Europoje žinomų, prekinių ženklų portfelį bei tiesiogiai valdo „Largo“, „Grape“ ir „Marmiton“ dukterines įmones. Daugiau apie mus rasite www.svensky.ee.